Середа,
27 вересня 2017
Наші спільноти

ГО "Нові технології для здоров'я" збирає кошти на дослідження продуктів зниженого ризику

Громадська організація “Нові технології для здоров’я” (колишня МГО “Прозора демократія”) оголошує початок кампанії зі збору коштів на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину, відомих як продукти зниженого ризику, системи нагріву тютюну, електронні сигарети. Мета дослідження – виявлення впливу цих продуктів на здоров’я користувачів у порівнянні із впливом паління. 

Наразі ГО “Нові технології для здоров’я” досягла домовленостей з Інститутом кардіології ім. Стражеска щодо проведення цього дослідження, якщо ГО зможе забезпечити фінансування у повному обсязі.

Критичний стан проблеми паління в Україні свідчить про потребу застосування додаткових підходів. Водночас, спостерігається стрімке поширення електронних систем доставки нікотину. Дане явище активно витісняє паління, однак для визначення, наскільки ці продукти є менш шкідливими, ніж паління, та наскільки вони дозволяють скоротити шкоду від паління, потрібними є повноцінні дослідження.

ГО “Нові технології для здоров’я” закликає всіх небайдужих до громадського здоров’я, виробників, продавців та користувачів електронних систем доставки нікотину зробити свій внесок у дослідження нового явища, яке претендує на роль замінника, який здатен витіснити паління та повністю вивести сигарети з ужитку.

Допомогти дослідженню фінансово можна надіславши кошти на рахунок:

МГО “Прозора демократія”

ЄДРПОУ: 37905739

р-рахунок 26000056123736 UAH

МФО 380775

Філіал КиївСіті ПАО КБ Приватбанк

Важливо зазначити призначення платежу: «Добровільна пожертва на проведення дослідження електронних систем доставки нікотину»

ДОВІДКА

З 2009 року міжнародна громадська організація «Прозора демократія» займалась моніторингом діяльності органів державної влади України. З 2016 року організація сконцентрувала свою діяльність на сфері громадського здоров'я та змінила свою назву на “Нові технології для здоров’я” (юридично ГО “Нові технології для здоров’я” поки що зареєстрована як МГО «Прозора демократія» (неурядова, неприбуткова організація)). 

Організація “Нові технології для здоров’я” - це  громадська ініціатива з розробки та адвокації рішень для актуальних проблем суспільства в сфері громадського здоров’я, що не потребують додаткових витрат з боку держави. Враховуючи поточну ситуацію з браком коштів та незадовільним станом громадського здоров’я в Україні, організація вбачає доцільне вирішення проблеми не у збільшенні витрат державного бюджету України на охорону здоров’я, а, натомість, у пошуку дієвих підходів до попередження причин захворюваності та, відповідно, витрат на їх лікування. Такими першопричинами є поширеність основних факторів ризику для здоров’я, зокрема серцево-судинних захворювань як таких, що призводять до переважної більшості (68%) смертей в Україні.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку