Субота,
23 вересня 2017
Наші спільноти

Як успішно подолати депресію. Рецепт від експертів "Пані Аптеки"

Сучасні антидепресанти — безпечний засіб, який допоможе забути про поганий настрій і поверне вашому життю насиченість. Експерти мережі «Пані Аптека» розповідають, що саме потрібно знати про ці препарати.

Чому у людей виникає депресія?

 Темп життя сучасної людини надзвичайно насичений і інтенсивний. Вир подій, який оточує нас, здатний з легкістю вибити з колії. Стреси і переживання тиснуть на нас, накопичується втома, на наш стан впливає і хронічне недосипання. Усе це це тягне за собою розвиток депресії.

 Якщо у людини розвивається легка депресія, яка проявляється постійною втомою і поганим настроєм, інколи достатньо взяти відпустку, відпочити і відрегулювати свій сон, щоб відновити нормальне самопочуття.

 Якщо ж присутнє стійке порушення сну, апетиту, важкий, пригнічений настрій або навіть галюцинації і порушення фізіологічних функцій організму, то варто звернутися до психіатра, який призначить курс антидепресантів.

 Які існують види антидепресантів?

 Антидепресанти — це препарати, що полегшують або запобігають депресії. Вони можуть бути рослинного або фармакологічного походження.  

 За силою дії розрізняють:

- Антидепресанти седативної дії, що пригнічують психоемоційні розлади, пов'язані з надмірними нервовими навантаженнями.

- Антидепресанти збалансованої дії, що в рівній мірі впливають на будь-які порушення психологічного стану.

- Антидепресанти-стимулятори, що застосовуються в разі виникнення апатичних станів.

 Антидепресанти діють помірно і поступово. Результати їх дії помітні через 10-14 днів прийому, коли концентрація препарату в організмі стає достатньою. Не варто хвилюватися, якщо препарат не почав діяти із першого прийому.

 Залежність від антидепресантів: міф чи реальність?

 Також часто задають питання про виникнення залежності від антидепресантів. Відповідь однозначна: правильно підібрані дозування, кратність і тривалість прийому будь-якого сучасного антидепресанту не викликає фізичної або психологічної залежності від препарату. З цього випливає, що перед прийомом препаратів цієї групи варто проконсультуватися з психіатром, який підбере відповідний ефективний препарат і розпише курс лікування.

 На сайті мережі «Пані Аптека» доступний широкий асортимент антидепресантів виробництва провідних фармакологічних компаній світу за оптимальною ціною.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку