Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Які захворювання українці лікують в Німеччині?

Експерт Міжнародного центру підтримки пацієнтів Bookimed поділився інформацією про те, з якими захворюваннями українці їдуть до Німеччини.

Онкологія

На жаль, найчастіше українські пацієнти в Німеччині шукають можливості для ефективного лікування раку.

Більше десяти років німецькі лікарі проводять хірургічні маніпуляції за допомогою Робота да Вінчі для надточного впливу на пухлину. Міжнародний центр підтримки Bookimed допомагає пацієнтам потрапити в клініку за кордоном на роботизовану операцію, оскільки в Україні даної установки немає.

Рак печінки німецькі спеціалісти лікують методом SIRT. Це один з інноваційних методів терапії, який дозволяє опромінити необхідну ділянку, не зачіпаючи здорові тканини.

У кожній клініці Німеччини є установка Кібер-Ніж для опромінення пухлини без хірургічного втручання. Кібер-Ніж контролює локалізацію злоякісного утворення, не допускаючи впливу на здорові тканини. Радіохірургічна установка є і в Україні, однак лікування залишається важкодоступним.

У німецьких клініках також проводять інноваційну медикаментозну терапію, наприклад, препаратом Keytruda (моноклональне антитіло), який став проривом в лікуванні онкозахворювань.

Bookimedотримує від медичних центрів висновок консиліуму лікарів про можливості використання інноваційних методів для конкретного пацієнта.

Онкогематологія

У Німеччині українці лікують гематобластози. Німецькі лікарі активно практикують терапію штамовими клітинами. Один з кращих онкологів і гематологів проф. Раймер проводить до вісімдесяти трансплантацій на рік. Лікування штамовими клітинами проходить за американськими стандартами ISH EBMT (JACIE) на базі медцентру Essen-Werden.

Для операцій з пересадки кісткового мозку українці обирають університетські клініки Дюссельдорфа і Мюнхена, а також приватну Asclepios.

Ортопедія

У Німеччині українці лікують травми хребта і суглобів, проходять процедури протезування і встановлення імплантатів. У відділеннях ортопедії клінік Vivantes, Helios, Asclepios, Solingen практикують кращі фахівці-ортопеди. Наприклад, багато українців везуть своїх дітей до дитячого ортопеда проф. Хольгера Мелеровіча (Helios).

Для німецьких лікарів важливо не просто прооперувати і встановити якісний імплантат, а вже на наступний день повністю вилікувати пацієнта. Для цього на базі клінік створені реабілітаційні центри.

Кардіохірургія

У Asclepios працює один з кращих кардіохірургів Німеччини — проф. Карл-Хайнц Кук. До цієї та інших клінік українські пацієнти приїжджають на коронарне стентування, аортокоронарне шунтування, установку штучного водія ритму та інші кардіохірургічні операції.

Німецькі хірурги приділяють особливу увагу малоінвазивним методам, які мінімізують ризик ускладнень, а також проводять ендоваскулярні операції без зупинки серця пацієнта.

Центр підтримки Bookimed допомагає пацієнтові потрапити до кращого фахівця і скористатися всіма можливостями німецької медицини для ефективного лікування.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку