Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Нові потоки на iForum-2016: освіта зробить Україну сильнішою

Зробити Україну сильною допоможе освіта. У цьому впевнені організатори найбільшої в Україні та Східній Європі IT-конференції iForum 2016, які представлять 20 квітня 2016 року новий потік «Освіта в інформаційну епоху». Захід відбудеться в столичному МВЦ.

Цього року на iForum стартує принципово новий потік — «Освіта в інформаційну епоху». Він відображає світовий тренд змін, які переживає галузь, і вказує напрямки, за якими вже починають рухатися ініціативні українці: як поза державними програмами, так і спільно з ними. Тут будуть підняті питання різного рівня — від глобальної трансформації освіти до оцінки рівня освіти в різних системах.

«Ми живемо в інформаційному суспільстві, яке вже пройшло багато «ітерацій» після індустріальної епохи, — відзначає провідний потоку Олексій Молчановський. — Тому дуже складно використовувати освітні рецепти, які працювали 150-200 років тому. І деякі країни це давно зрозуміли. Але Україна лише вступила в стадію усвідомлення цього стану речей. І я вважаю, дуже важливо звернути на це увагу на iForum».

Всього в потоці «Освіта» заплановано 18 доповідачів і три 40-хвилинні панельні дискусії. Єгор Стадний (аналітичний центр CEDOS) розповість про якість освіти в Україні, Ярослав Притула — про новий стандарт IT-освіти на основі досвіду Українського Католицького університету, Денис Довгополий — про зміну консервативної парадигми освіти як такої. На потоці будуть доповіді, присвячені практичній освіті, різноманіттю форм донесення інформації, відмінних від класичних. Будуть підняті питання розвитку громадянського суспільства через формування любові до навчання, і практичні ідеї про те, як «вирощувати» майбутніх вчених зі школи.

В рамках потоку пройдуть три дискусійні панелі. «Ефективна IT-освіта: масова чи елітарна?» — Про проблеми підготовки якісних фахівців у вищих навчальних закладах, а також про причини гендерної нерівноправності в галузі. Друга дискусія буде присвячена освіті на регіональному рівні, і третя — «Як повернути довіру до технічної освіти в Україні?». Тут виступлять викладачі кращих вузів країни.

«Сьогодні тема освіти хвилює дуже багатьох, — упевнений Олексій Молчановський. — З'являється багато неформальних ініціатив, що стосуються освіти, — як на місцевому рівні, так і інтернет-ініціатив, які виходять далеко за рамки міста або країни. Це затяжний тренд, який сильно вплине на світ. Я бачу вже сьогодні, як люди самостійно приходять до висновку, що саме за допомогою освіти ми можемо змінити країну. Тому що одних «голих» реформ для цього недостатньо».

Всього на iForum буде п'ять потоків: «Бізнес/Стартапи», «Реклама і просування», «Технології», «Освіта» і «SVOD Europe/iCity/Smart Cities». Доповіді в секціях йтимуть одночасно і в режимі нон-стоп.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку