Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

"Контракт Пол" розширила асортимент натурального лінолеуму

Компанія «Контракт Пол», що спеціалізується на поставках підлогового покриття, розширила асортимент натурального лінолеуму. Тепер клієнти зможуть придбати оригінальний та довговічний матеріал даного типу виходячи із власних потреб та можливостей.

За останні роки споживчий інтерес до натурального лінолеуму в Україні зріс багаторазово. З огляду на це керівництво компанії «Контракт Пол» прийняло рішення максимально розширити асортимент даної продукції.

Тепер клієнти зможуть придбати ще більше різних за кольором, товщиною, вагою, класом зносостійкості, вартістю та іншими важливими характеристиками варіантів натурального лінолеуму. Як і раніше, компанія «Контракт Пол» реалізує матеріал за вигідними і доступними для покупців цінами.

Презентований продукт має всі переваги та характеристики, властиві зразкам добре відомих брендів. Одна з основних особливостей нового натурального лінолеуму, запропонованого компанією «Контракт Пол», полягає в його тривалому періоді експлуатації. Фірма співпрацює лише з кращими виробниками матеріалу, які готові надати гарантії якості свого товару. Кожен покупець отримує гарантійні зобов'язання продавця тривалістю в кілька років.

Нагадаємо, що середній термін експлуатації натурального підлогового покриття складає близько 10-15 років. Однак в асортименті можна знайти марки, які здатні зберігати свій початковий вигляд і характеристики на протязі 25-30 років.

Інша ключова характеристика покриття від компанії «Контракт Пол» — його негорючість. Це істотно розширює можливу сферу використання матеріалу. Крім того, природний лінолеум не збирає антистатичний. Він являє собою відмінне рішення для бару або холу готелю. Ненароком кинутий на підлогу палаючий недопалок не залишить на поверхні жодного сліду.

У складі натурального лінолеуму присутнє лляне масло. Завдяки цьому таке підлогове покриття має не лише природне походження, а й бактерицидні властивості. Матеріал дуже практичний: миття і чищення поверхні підлоги не стануть проблемою. Структура і колір нового лінолеуму залишаються незмінними протягом усього періоду експлуатації підлоги. Натуральний лінолеум зберігає в ході експлуатації свої первинні розміри, є стійким до впливу побутової хімії, перепадів вологості та температурних коливань.

Ознайомитися з характеристиками пропонованого лінолеуму можна подивившись відео.

Довідка про компанію

Компанія «Контракт Пол» заснована в 2003 році. Основна сфера діяльності — поставка підлогових покриттів на ринок України. Також підприємство надає комплексні рішення з укладання підлогових покриттів на комерційних і побутових об'єктах. Компанія надає річну гарантію якості на виконані роботи та сертифікати якості всіх типів реалізованого підлогового покриття. Доставка в міста України здійснюється шляхом залучення компаній-перевізників.

Контактна інформація:

Київ, вул. Володимира Сосюри 6, корп. А, БЦ «Прага», оф. 103

+380 (44) 223-46-97

contractpol.com.ua

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку