Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Компанія "АВТО ПРОСТО" продовжила на один місяць акцію "Яскраве майбутнє разом з АвтоТак"

Компанія «АВТО ПРОСТО», адміністратор фінансових активів для придбання автомобілів в групах через систему «АвтоТак», продовжила на один місяць акцію «Яскраве майбутнє разом з АвтоТак». Клієнтам, які уклали договір в період з 1 квітня 2016 по 30 квітня 2016 включно, надається право отримати в подарунок одну з трьох спеціальних пропозицій від ТОВ «АВТО ПРОСТО». Запропонована акція робить для українців покупку автомобілів ще вигідніше і приємніше.

За даними компанії ТОВ «АВТО ПРОСТО», за 2015 рік 3474 людини стали учасниками програми «АвтоТак». Затребуваність цього фінансового інструменту зростає, оскільки покупка в групі на сьогодні є чи не єдиною можливістю для українця із середньоринковою зарплатою стати власником новенького автомобіля.

Керівництво компанії «АВТО ПРОСТО» прийняло рішення продовжити на один місяць до 30 квітня 2016 року включно акційну програму, яка дозволяє клієнтам отримати в подарунок на вибір:

1.     Реєстрація автомобіля в органах МРЕВ.

2.     Право отримати газобалонне обладнання (ГБО) на автомобіль.

3.     Право отримати Договір страхування автомобіля за типом повного КАСКО на 6 місяців.

Під подарунком мається на увазі: відшкодування витрачених коштів на реєстрацію автомобіля в МРЕВ або на придбання та установку ГБО, а також оплата страхового платежу страхової компанії за договором страхування.

Спеціальна пропозиція діє після отримання автомобіля, наданого за умовами системи «АвтоТак». Згідно з умовами акції, придбання та встановлення ГБО здійснюється в офіційних сервісних центрах АТ «УкрАВТО». Для участі в акції необхідно укласти договір про участь в програмі «АвтоТак» в період з 1 квітня по 30 квітня 2016 рокувключно, а також не пізніше 1 (одного) календарного місяця після отримання автомобіляписьмово звернутися до «АВТО ПРОСТО» із заявою про отримання спеціальноїпропозиції.

На думку керівництва компанії, подібні акції дозволяють споживачам заощадити значнікошти на придбання супутніх послуг і продуктів а отже, зробити участь в програмі«АвтоТак» ще більш вигідним для населення.

Довідка про компанію

ТОВ «АВТО ПРОСТО» — фінансова компанія, що здійснює діяльність з адміністрування фінансових активів для придбання автомобілів в групах через систему АвтоТак. Першою в Україні отримала ліцензію на цей вид діяльності (безстрокова ліцензія від 15.09.2015 видана Нацкомфінпослуг). Обов'язковими умовами для отримання ліцензії на даний вид діяльності є: наявність власного капіталу не менше 5 млн грн. і облікової (реєструє) системи, платоспроможність, ліквідність, наявність договору з виробником про постачання товару, бездоганна ділова репутація та професійна компетентність керівника та головного бухгалтера. Мережа салонів АвтоТак по всій Україні налічує 53 салонів в 28 містах.

Контактна інформація:

м Київ, Столичне шосе, 90, 4-й поверх.

Телефон: 0-800-500-348

http://www.autotak.com.ua

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку