Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Компанія "Небесна Криниця" запрошує на бізнес сніданок "Управління Здоров’ям"

20 квітня, 10:00 в ресторані здорової їжі Tri компанія «Небесна Криниця» разом з експертами в галузі здоров’я презентує проект та проведе тренінг «Управління здоров’ям».

20 квітня, 10:00-12:00,

ресторан здорової їжі Tri, вул. Олеся Гончара 15/8

Україна - №1 в Європі за рівнем смертності від хвороб, пов’язаних з неправильним харчуванням. Компанія «Небесна Криниця» є членом Європейської асоціації бутильованих вод та не може стояти осторонь від прагнення українців стати частиною європейської спільноти. Ми впевнені, що почати треба з себе, оскільки українці мають набагато гірший стан здоров’я та не стежать за собою так, як європейці.

У рамках програми корпоративної соціальної відповідальності «Небесна Криниця» започатковує програму «Управління здоров’ям» та запрошує соціально-відповідальний бізнес долучитись до ініціативи. Мета програми - покращення стану здоров’я офісних працівників.

Проект стартує у квітні і триватиме три місяці. За цей час організатори планують провести опитування, дослідити стан здоров’я офісних співробітників та реалізувати серію безкоштовних тренінгів для персоналу компаній-учасників.

До участі в програмі запрошуються всі компанії, які дбають про стан здоров’я свого персоналу.

Якщо ви бажаєте щоб ваш персонал завжди був здоровим та працездатним, пройдіть реєстрацію та відвідайте захід. Всі учасники бізнес сніданку зможуть забронювати дату тренінгу для свого персоналу та отримають подарунки від партнерів. Тренінг є безкоштовним лише за умови реєстрації та участі в опитуванні.

Проект «Управління здоров’ям» розроблено в рамках програми соціальної-відповідальності компанії «Небесна Криниця».

За підтримки експертів та партнерів: ресторану здорової їжі Tri, wellness-коуча Анастасії Бунь та фітнес клубу преміум класу Sky Fitness

Участь в заході лише за умови попередньої реєстрації:

Додаткова інформація: 067 225 37 49 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку