Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Новий офіс "АЛЬФАБРОК" на Лівому березі: комфорт для співробітників і клієнтів

Рік тому була відкрита нова філія агентства на Лівому березі Києва, розрахована на 40 осіб. Зараз вона успішно працює. Компанія планує щорічно відкривати офіси (філії) у кожному із районів Києва.

З моменту відкриття нової філії ріелторської компанії «АЛЬФАБРОК» на Лівому березі Києва (вул. Раїси Окіпної, 4-Б) вже минув рік. Комфортний офіс, розрахований на 40 осіб, розташувався неподалік від станції метро «Лівобережна», чим суттєво спростив маршрут прямування персоналу та клієнтів компанії.

Вдале географічне розташування офісу значно підвищило загальну продуктивність фірми. Тепер дістатися лівобережної філії «АЛЬФАБРОК» можно із будь-якої гілки метрополітену. Доїхати в найкоротші терміни, минаючи виснажливі автомобільні затори та довгі дистанції, сюди можуть, зокрема, жителі Позняків, Осокорок, Харківського і Дарницького масивів, а також Дніпровського, Деснянського районів, Троєщини та Борисполя.

Сьогодні у одній з найбільш популярних ріелторських компаній, яка займається продажем будинків в Києві і Київській області, функціонують вже три столичні філії. Їх адреси:

1. вул. Богдана Хмельницького, 16-22 (центр: поруч метро «Хрещатик», «Театральна», «Золоті Ворота»);

2. вул. Кільцева Дорога, 4 (Окружна/Кільцева Києва, поруч метро Академмістечко, Житомирська);

3. вул. Раїси Окіпної, 4-Б (метро Лівобережна).

За словами керівництва, зупинятися на досягнутому його представники не збираються. У планах компанії — щорічне відкриття представництва у мікрорайонах Києва.

Розширення мережі «АЛЬФАБРОК» свідчить про популярність компанії в сегменті вітчизняної ріелторської діяльності. За 8 років плідної діяльності її агентами були реалізовані тисячі успішних, юридично грамотних угод як із клієнтами-резидентами, так і з клієнтами-нерезидентами.

Загальний каталог «АЛЬФАБРОК» складається з більш ніж із 22 000 об'єктів, 300 з яких були реалізовані та оформлені протягом 2015 року.

Торгова марка «АЛЬФАБРОК» входить до списку лідерів операторів ринку нерухомості. Пріоритети її роботи засновані на дотриманні всіх міжнародних стандартів: у тому числі в питаннях реалізації корпоративної політики довіри і комфорту як фізичних, так і юридичних осіб.

Сьогодні в компанії працює більше 150 високопрофесійних ріелторів. Із розширенням числа філій також збільшується і кількість співробітників. Нові робочі місця в одному з найбільш актуальних сегментів бізнесу спричинять підвищення соціальних, трудових, а також духовних стандартів.

Усі працівники компанії мають можливість кваліфікаційного та професійного зростання. Участь у тренінгах, семінарах, всеукраїнських та міжнародних проектах сприяє підвищенню якості роботи з клієнтами, серед яких не тільки приватні особи, а й великі фірми, які цікавляться елітною комерційною нерухомістю Києва та області.

«АЛЬФАБРОК» запрошує власних клієнтів відвідати філію на лівому березі для безкоштовної консультації або з метою ознайомлення із аспектами управління нерухомістю, що викликають найбільше зацікавлення. Довіряти власну нерухомість потрібно лише професійним ріелторам.

Контакти:

+38 (067) 487-77-65

+38 (050) 313-80-10

+38 (093) 711-72-10

+38 (044) 331-50-20

www.alfabrok.ua

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку