Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Сервіс OVVA.tv перезапустився у новому зручному дизайні

Сьогодні, 14 квітня, мережа відео-дистрибуції OVVA.tv від 1+1 медіа була перезапущена у новому дизайні. Тестовий період роботи дав змогу чіткіше зрозуміти сценарії використання сервісу як кінцевими відвідувачами, так і партнерами.

Інтерфейс OVVA.tv став більш дружнім для користувачів, зокрема змінилась структура сайту. Найпопулярніші продукти винесли у слайдер на першому екрані, весь контент згрупували за розділами. Так, з'явилися наступні вибірки: «зараз дивляться», «популярне», «найкращі ТВ шоу» та інші. Це дозволяє краще структурувати контент, а з тим і легше орієнтуватись на сайті.

Також була додана сторінка з найсвіжішим відео на ресурсі – «останні додані». Крім того, значно спростить орієнтацію зручна система пошуку, яка також з’явилась на сайті.

«Ми проаналізували cлабкі місця в попередньому інтерфейсі і перезапустили сервіс, додавши необхідний користувачам функціонал. В подальшому ми сфокусуємось на розвитку b2b інструментів в рамках ovva.tv. Наша мета - максимально полегшити роботу партнерських майданчиків, які працюють з контентом 1+1 медіа та бібліотекою партнерів», - зазначив керівник OVVA.tv Павло Педенко.

Нагадаємо, у тестовому режимі сервіс OVVA.tv був запущений у лютому цього року. 1+1 медіа першою серед українських медіа-груп створила подібний проект. OVVA.tv відкриває можливість монетизувати відео бібліотеку групи і партнерів проекту за рекламною моделлю та здійснювати захист авторських прав на відео-контент за допомогою інструменту SUDUM.

Ресурс уже доступний в оновленому режимі - OVVA.tv​

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку