П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Як вибрати покрівельні матеріали?

Кожен, хто будував дім чи квартиру, знає, як важливо вибрати найкращі будівельні матеріали. Саме від них залежить комфорт вашого проживання в будинку, а також зручність експлуатації побутових приладів. Одним із ключових моментів при будівництві того чи іншого дому є вибір покрівельних матеріалів, металопрофілю та металочерепиці. Саме від якості цих деталей залежить ваш подальший комфорт, а також інтер’єр вашого дому. Про те, як підібрати покрівельні матеріали, розкажуть спеціалісти Stalex.ua.

Коли вам треба буде вирішити, чим саме покрити дах вашого будинку, на вибір вам запропонують два варіанти: металопрофіль та металочерепицю. У даній статті ми з вами спробуємо розібратися, у чому полягають переваги даних будівельних матеріалів, і який із них підійде саме вам.

Отже, металопрофіль використовується при будівництві як житлових будинків, так і промислових будівель. Відмінність полягає в тому, що в промисловому середовищі буде використовуватися оцинкований профіль, а для покриття приватного будинку — той матеріал, який має полімерне покриття. Металопрофіль має декілька видів, які відрізняються товщиною, висотою ребер, а також відстанню між ребрами.

Серед забудовників металопрофіль користується великим попитом, оскільки він має ряд позитивних якостей. Він має високі антикорозійні показники, досить стійкий до поганих погодних умов, а також до ультрафіолетових променів. Такий покрівельний матеріал довговічний, йому характерна висока герметичність. До того ж, його дуже просто монтувати. Металопрофіль — досить легкий матеріал, тому його монтаж може здійснюватися без використання спеціального обладнання. Таким чином, покрити їм дах може навіть сам власник будинку, якщо він має деякі навички в будівництві.

Що стосується металочерепиці, то її вибирають частіше завдяки зовнішньому вигляду. Він імітований під натуральну черепицю, що робить вигляд будинку більш благородним. Вона має ті ж якості, що і металопрофіль: легкість, простота монтажу, а також довговічність. Єдина відмінність полягає лише, як ми вже сказали, в зовнішньому вигляді, а також у вартості матеріалів. Якщо порівнювати з металопрофілем, то металочерепиця буде коштувати трохи дорожче, що теж дуже важливо для будь-якого забудовника.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку