Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Друк візитних карток

Сьогодні нікого не здивує той факт, що при знайомстві люди обмінюються візитними картками. Це стандартна процедура в сучасному діловому світі, де візитка є не лише карткою з вашим номером телефону та електронною поштою, але також свого роду «презентацією» вас як професіонала.

Оформлення візитки дуже багато може сказати про її власника або про компанію, якщо візитка є не персональною, а корпоративною. Поліграфія в Києві зараз досить розвинена, тому будь-яка людина може зробити собі оригінальні візитки, що будуть запам’ятовуватись. Це частина вашого іміджу. Чим якісніше, акуратніше, красивіше роздрукована ваша візитна картка, тим позитивнішим буде враження про її власника. Погодьтеся, за допомогою візитки ви знайомитеся з новими людьми, і чим пристойніше вона виглядає, тим більшу повагу ви проявляєте до тих, кому її даєте.

Не забувайте також і про те, що картка повинна бути зрозумілою. Тому не варто перевантажувати її великою кількістю інформації: опис має бути коротким, але ємним. Не забувайте і про колірної складової. Простими словами, від вашої візитки у людини не повинно, як то кажуть, «рябіти в очах». Вважається, що у діловій сфері використовуються білі візитні картки з логотипом компанії. Однак сьогодні друк візиток пропонує величезну кількість різних колірних варіантів. Тому якщо у вас немає певного брендбуку і вимог до дизайну, ви можете вибрати той колір, який вам подобається. Важливо лише, щоб він солідно виглядав і справляв приємне враження.

Найчастіше поліграфії друкують візитки у кількості від 100 штук. Якщо ваше коло спілкування досить велике і ви практично кожен день знайомитеся з новими людьми за обов'язком своєї професійної діяльності, то вам краще відразу надрукувати велику кількість візиток: вони вже точно вам не завадять і обов'язково знадобляться. Крім того, чим більшу кількість візиток ви замовляєте в процесі друку, тим меншою стає вартість одиниці продукції.

Надрукувати ж візитку ви можете як використовуючи власний дизайн, так і скориставшись послугами дизайнера поліграфічної компанії, до якої ви звернетеся. Удачі вам! І нехай ваша візитна картка стане вашим надійним помічником у ділових питаннях.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку