Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Короткий огляд принтера для офісу Canon i-SENSYS LBP-7210 Cdn

Продуктивний, швидкий, невибагливий – принтер Canon i-SENSYS LBP-7210 Cdn справляється з великими обсягами друкарської роботи. Модель з мережевими можливостями і функцією автоматичного дуплексу забезпечує комфортні умови при спільній експлуатації.

Як

Якість і швидкість друку

Лазерний принтер Canon i-SENSYS LBP-7210 Cdn робить чіткі і яскраві відбитки з роздільною здатністю 600 х 600 dpi, які можна порівняти з зображеннями професійної якості 2400 х 600 dpi. Такий результат забезпечується технологією автоматичної програмної обробки AIR, яка поліпшує параметри кольорових і чорно-білих зображень.

За одну хвилину принтер робить двадцять відбитків в кольоровому і монохромному режимі завдяки використанню функції Smart Compression Architecture. Система скорочує розміри файлів, «стискаючи» завдання друку. Технологія Quick First-Print знижує час виходу першої сторінки до 16 секунд.

Canon i-SENSYS LBP-7210 Cdn підтримує стандартні формати офісного паперу A4, A5 і B5, 16K, а також формати конвертів COM10, DL і C5. Щільність носіїв – 60-220 г/м2.

Оптимальне рішення для невеликих робочих груп

Компактний принтер адаптований для роботи в офісі. Модель дозволяє виводити на друк до 40 000 завдань на місяць, вимагаючи мінімального обслуговування.

3 причини купити принтер Canon i-SENSYS LBP-7210 Cdn

1. Можливості мережі. Агрегат здатний працювати з декількома користувачами одночасно завдяки наявності мережевого інтерфейсу Ethernet 10/100BASE-TX. Інтерфейс RUI дозволяє управляти функціями принтера через веб-браузери.

2. Автоматичний двосторонній друк. Функція дуплексного друку скорочує витрати паперу і спрощує обслуговування.

3. Ємні лотки вміщають до 550 аркушів. Принтер укомплектований двома лотками для паперу на 50 і 250 сторінок. Додатковий контейнер на 250 сторінок спрощує обслуговування.

Ємні картриджі «все в одному»

Принтер i-SENSYS LBP-7210 Cdn працює з чотирма тонер-картриджами CMYK «все в одному». У комплект входять витратні матеріали з урізаним ресурсом: ємності чорного тонера вистачить на 1200 сторінок, кольорових – на 1400. Стандартні картриджі мають збільшену ємність – чорний тонер розрахований на 3400 відбитків (при 5% заповненні аркуша), кольорові – на 2900. У продажу представлені чорні картриджі формату XXL – 6800 відбитків.

До речі: ємні картриджі Canon можна заправляти повторно, використовуючи сумісний тонер високої якості.

Детальні характеристики кольорового лазерного принтера Canon i-SENSYS LBP-7210 Cdn представлені в інтернет-магазині «Фокстрот».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку