Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

У Каннах успішно пройшов перший бізнес-ланч Meet Ukrainian Producers!

12 травня, на наступний день після відкриття 69-го Каннського кінофестивалю Держкіно України та Громадська організація «Ініціатива заради майбутнього», заснована меценатом Ігорем Янковським, успішно провели перший в історії Канн бізнес-ланч для українських і закордонних кінопродюсерів MEET UKRAINIAN PRODUCERS!

Голова Держкіно Пилип Іллєнко та меценат Ігор Янковський відкривають бізнес-ланч
Голова Держкіно Пилип Іллєнко та меценат Ігор Янковський відкривають бізнес-ланч

З ініціативою створити міжнародну платформу для ділового спілкування професіоналів в галузі кінематографу на найбільшому, Каннському, кінофестивалі виступив глава Держкіно України Пилипу Іллєнко. Його підтримав меценат Ігор Янковський, який відомий багаторічною підтримкою українського кінематографа.

Підсумок державно-приватного партнерства в галузі кіно перевершив очікування організаторів. На діловий прийом в Каннах прийшло понад 70 українських і закордонних продюсерів, режисерів, відбірників міжнародних кінофестивалів. «Бажаю всім гостям відкрити для себе нову Україну і знайти надійних партнерів для реалізації найсміливіших проектів в галузі кінематографу», - привітав гостей меценат Ігор Янковський.

Як виявилося, співпрацювати з українськими кінематографістами хочуть професіонали з Італії, Франції, Грузії, Ізраїлю, Німеччини, Швеції, Литви, Сербії, Словаччини, Норвегії, Польщі та інших країн. Український бізнес-ланч зацікавив кінопродюсерів навіть з таких далеких країн, як Індія і Австралія.

«Українське кіно зараз знаходиться на підйомі. Тільки за підтримки держави зараз реалізується близько 50 проектів. Для нас, як для державного органу дуже важливо створити платформу, на якій українські продюсери могли б знаходити партнерів за кордоном, щоб в копродукції створювати нові фільми», - заявив Філіп Іллєнко.

Свої нові проекти іноземним продюсером представили молоді режисери, члени об'єднання Сучасне Українське Кіно (СУК): переможець Національного конкурсу Нікон Романченко (фільм «Кома») та учасник Берлінського кінофестивалю Наріман Алієв (фільм «На кордоні»).

«Ці хлопці роблять перші кроки в кінематографі і для нас дуже важливо підтримати їх на цьому етапі. Саме для цього ми вже четвертий рік поспіль фінансуємо проведення в Україні Національного конкурсу короткого метра, успішно провели Всеукраїнський конкурс позитивного кіно «Україна. Шлях до миру!». Фіналістів та переможців ми традиційно привозимо на такі великі кінофестивалі як Берлінський і Каннський, щоб вони могли знайти собі закордонних партнерів і продовжувати знімати кіно», - заявив Ігор Янковський.

Громадська організація «Ініціатива заради майбутнього», заснована Ігорем Янковським, не тільки організувала спільно з Держкіно та провела перший бізнес-ланч MEET UKRAINIAN PRODUCERS!, але і профінансувала поїздку до Канн та ринкові покази фільмів 10 молодих українських кінематографістів в секції Short Film Corner. Завдяки підтримці мецената, вони зможуть відвідати майстер-класи, прослухати лекції зірок світової кінематографії, познайомитися з кухнею найвідомішого кінофестивалю і зав'язати корисні знайомства в світі кінематографа.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку