Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

"Pickup": нова програма on-line кредитів у "Фокстрот"

У травні  через брокерську мережу «Фінансовий Брокер» ритейлер запустив нову послугу  «Pickup» і  пропонує покупцям більш зручні умови оформлення споживчих  кредитів 

Інтернет-програма  кредитування за допомоги  кредитних експертів «Фінансового Брокера» реалізується через  сайт  foxtrot.com.ua.  Алгоритм послуги  «Pickup»  простий: відповідно до умов програми, клієнт замовляє кредит через call-центр, приходить до магазину  вже з готовим рішенням від банка-партнера, оформлює документи в кредитній зоні у експерта «Фінансового Брокера» та одразу забирає товар з «Фокстроту».

У компанії говорять, що на процес оформлення кредиту покупець витратить не більше15 хвилин часу, адже заявка, заповнена завчасно у режимі он-лайн, на момент спілкування покупця із експертом  «Фінброкера»  вже  буде розглянута одночасно декілька банками-партнерами - «Альфа Банком», OTП-банком  та ФК «КредитМаркет». Консультацію під час оформлення кредиту  забезпечать більш 200 кредитних експертів  «Фінансового Брокера» в 163 магазинах популярного ритейлера «Фокстрот».

Висока результативність та швидкість онлайн процесу кредитування - основні переваги  програми  «Pickup», відзначають у «Фінансовому Брокері».

– Очікуємо, що «Pickup»  стане популярною послугою, адже на те є три об’єктивні причини: ринок кредитування в Україні пожвавився, «Фокстрот» як лідер ринку має  високий рівень лояльності покупців та трафіку  on-line та  off-line клієнтів, а кредитні експерти «Фінансового Брокера»  та банки-партнери готові надати якісні послуги, - говорить Тетяна Віканова, виконавчий директор брокерської мережі «Фінансовий Брокер».

- Програма «Pickup» гармонійно інтегрується у омніканальну стратегію розвитку  мережі «Фокстрот» та надає нашим покупцям якісну послугу оформлення кредитування із заощадженням  часу, - прокоментував  виконавчий директор торговельної мережі «Фокстрот» В’ячеслав Поврознік.

Довідка: «Pickup» - друга  за рахунком онлайн-програма кредитування  за сприяння «Фінансового Брокеру» на ринку України. Так, у квітні 2016 року  одразу на двох популярних інтернет-майданчиках - www.foxtrot.ua і www.5ok.com.ua стартувала онлайн-послуга споживчого кредитування від кредитних експертів «Фінансового Брокера» у партнерстві  з «Альфа Банком» та  «ОТП-банк».

«Фінансовий Брокер» має трирічний досвід успішної роботи в 180 магазинах мережі «Фокстрот» та 350 магазинах немережевого роздробу, а також у більш, ніж  1000 торгових точках агентів / відділеннях банків-партнерів. Кредитні експерти «Фінансового  Брокера» оформлюють споживчі  та грошові кредити, страхові та карткові продукти, займаються  управлінням ризиків своїх клієнтів та банків-партнерів. Детальніше - http://financebroker.com.ua/uk?url=main

ТМ «Фокстрот. Техніка для дому» є провідною роздрібною мережею з продажу електроніки та побутової техніки в Україні, а також лідером у своїй категорії за рівнем знання, відвідування та покупок за даними TNS Ukraine (MMI за 4 квартал 2015 року). «Фокстрот» визнаний лідером за динамікою розвитку власних торгових марок серед українських ритейлерів у рамках національної премії серед виробників і ритейлерів «Private Label -2015». Станом на травень 2016 року в Україні налічується 165 супермаркетів ТМ «Фокстрот. Техніка для дому». Магазини представлені в 89 обласних і районних центрах України, при цьому їх торгова площа складає близько 160 000 кв.м. 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку