Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

"КредитМаркет" і "Фінансовий брокер": рік співпраці показав зростання клієнтської бази та якості сервісу

Рік тому, 14 травня 2015 року, Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») розпочала співпрацю в сфері споживчого кредитування з мережевим та немережевим ритейлом через «єдине вікно» за допомогою фахівців проекту «Фінансовий Брокер».

Разом партнери організували ефективну систему споживчого кредитування без присутності фахівців фінансової організації у  понад 500 магазинах України, серед яких  лідери торгівлі – торговельна мережа «Фокстрот» та немережеві продавці України.

За рік спільної роботи «Фінансовий Брокер» і «КредитМаркет» запустили кілька кредитних продуктів, що підвищують якість споживчого кредитування в Україні. Так, сьогодні активно працює програма експрес-кредитування, в рамках якої приватні особи можуть отримати споживчий експрес-кредит на зручний термін без застав і поручителів, а також без необхідності внесення початкового внеску. При цьому клієнт має можливість дострокового часткового або повного погашення позики без будь-яких штрафних санкцій.

У 2016 році з ініціативи фахівців «Фінансового Брокера» активізувалися інтернет-програми кредитування в магазинах-партнерах. У травні цього року на популярному  інтернет-майданчику  www.foxtrot.com.ua стартувала програма «Pickup»,  провідним партнером якої став «КредитМаркет». Покупець витратить на процес онлайн-оформлення кредиту експертом «Фінансового Брокера» не більше 15 хвилин часу, адже заявка, оформлена онлайн, на момент спілкування покупця з кредитним експертом вже буде розглянута фахівцями «КредитМаркет».

- В умовах підвищення цін такі програми і продукти, які ми надаємо разом з нашим партнером, є спільною  великою перевагою, - говорить  Тетяна Віканова, виконавчий директор брокерської мережі «Фінансовий Брокер». - На сьогоднішній день «КредитМаркет» займає на ринку провідну позицію в інтернет-програмах кредитування і є нашим ключовим партнером щодо якісного та кількісного розвитку, вдосконалення системи споживчого кредитування на українському ринку. Разом ми беремо участь у ефективному управлінні сімейним бюджетом наших клієнтів, а це сьогодні актуально як ніколи.

Катерина Мелеш, генеральний директор ТОВ «Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ« КредитМаркет »), відзначаючи синергетичний ефект такого партнерства, сказала: «Результати року  співпраці «КредитМаркет» з «Фінансовим Брокером» підтвердили ефективність обраної форми партнерства, що дозволяє підвищити комісійні доходи для одного партнера та  розширити мережу продажів, клієнтську базу для іншого - постачальника фінансового продукту. Успішна партнерська програма вже дала можливість тисячам клієнтам «КредитМаркет» отримати якісний сервіс в партнерській мережі».

Довідка: Брокерська мережа «Фінансовий Брокер» має трирічний досвід успішної роботи з надання  послуг у споживчому кредитуванні у 163  магазинах мережі «Фокстрот» та 350 магазинах немережевого роздробу, а також в більш ніж 1000 торгових точках агентів / відділеннях банків-партнерів. Кредитні експерти «Фінансового Брокера» надають посередницькі послуги при оформленні споживчих і грошових кредитів, страхових і карткових продуктів, займаються управлінням ризиками своїх клієнтів і банків-партнерів. Детальніше - http://financebroker.com.ua/uk?url=main

Фінансова компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет») працює на ринку України більше 7 років. Компанія є кредитною установою і має право на надання кредитів за рахунок власних і залучених коштів на підставі ліцензії Держфінпослуг України АВ № 580561 від 11.01.2012г.

ФК «ЦФР» здійснює кредитування роздрібних клієнтів через мережу «КредитМаркет» і відділення банків-партнерів. Мережа «КредитМаркет» нараховує понад 130 відділень і точок продажів, представлених в найбільш привабливих районах міст і великих торгових центрах по всій Україні. Компанія має успішний досвід впровадження проектів споживчого кредитування клієнтів, які роблять покупки онлайн, співпрацює з провідними інтернет-магазинами України. Контакт-центр «КредитМаркет»: 0-800-308-707

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку