Понеділок,
25 вересня 2017
Наші спільноти

Репродуктивна медицина в Україні — 25 років успіху

25 років виповнилося у 2016 році першій в Україні дитині, зачатій «в пробірці». Катя з'явилася на світ 19 березня 1991 в результаті успішно проведеного циклу екстракорпорального запліднення. І сталося це в Харкові, в першій в Україні лабораторії репродукції людини, яку в 1983 році заснував академік Національної Академії Наук України, доктор медичних наук, професор Валентин Іванович Грищенко.

Цій події присвячено Міжнародний симпозіум «Репродуктивна медицина в Україні — 25 років успіху», що проводиться в Харкові 26-28 травня 2016 р. (проспект Правди, 2, готель «Прем'єр Палац», контактний телефон: +38 (057) 766 44 00). Організатори заходу — Українська асоціація репродуктивної медицини та Харківський національний медичний університет.

В програмі симпозіуму виступи відомих вітчизняних вчених, в тому числі продовжувачів династії харківських репродуктологів, - О.В.Гріщенко, М.Г. Грищенка та В.Ю. Паращука. Також захід відвідають всесвітньо відомі вчені:

Дов Фельдберг (Ізраїль) – професор Тель-Авівського університету, Віце-президент Всесвітньої асоціації репродуктивної медицини WARM (World Association of Reproductive Medicine)

Гі Кассуто (Франція) – професор, ембріолог, автор провідних ембріологічних методик (IMSI)

Маркос Мессегер (Іспанія) – директор з науки клініки IVI Valencia, один з головних фахівців у світі в галузі ембріології та морфокінетики.

«Наша клініка стояла біля витоків репродуктивної медицини в Україні і продовжує брати активну участь у розвитку галузі. Для нас велика честь приймати у рідному місті наших колег з України та з-за кордону. Сподіваюся, нам вдасться підтримати ту атмосферу лікарського братерства, яка дозволяє знаходити нові шляхи розвитку і відкриває нові горизонти для фахівців-репродуктологів. У цьому році на базі нашої клініки будуть проходити лекції «Школи ембріології та генетики в репродуктивній медицині».

Ми очікуємо, що робота симпозіуму стане чудовою можливістю для нас і наших колег поділитися накопиченим досвідом та підвищити ефективність лікування для наших пацієнтів».

Микола Григорович Грищенко

директор Клініки репродуктивної медицини імені академіка В.І. Грищенка, лікар акушер-гінеколог вищої категорії, доктор медичних наук, професор кафедри акушерства і гінекології № 2 ХНМУ, член європейської асоціації репродуктологів та ембріологів (ESHRE), член асоціації акушерів-гінекологів України

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку