Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Купуйте "Фермове"!

Компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», «Сингента Україна» та 30 агропромислових підприємств з різних регіонів об’єднались у програмі «Фермове», спрямованій на підтримку фермерства та культури здорового харчування в Україні. Програма здійснюється за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України.

REUTERS
REUTERS

Компанії «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» та «Сингента Україна» представили спільний проект під назвою «Фермове», започаткований у травні 2016 року. Метою «Фермового» є співпраця з 30 фермерськими господарствами з різних регіонів України на всіх етапах роботи – від вибору якісного насіння до реалізації готової продукції.

Компанія «Сингента» пропонує та забезпечує фермерські господарства якісним насінням овочів, засобами захисту культур від гризунів та комах, і надає консультативні послуги протягом усього періоду вирощування культур. У свою чергу, «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» пропонує учасникам проекту професійну підтримку у сфері підготовки продукції до продажу і можливість реалізувати її у мережі METRO.

Наразі у проекті бере участь більше 30 фермерських господарств з Херсонської, Миколаївської, Одеської, Дніпропетровської, Харківської, Рівненської, Запорізької, Сумської та Київської областей. Асортимент продукції, яка буде вирощуватись та продаватись під торговельною маркою «Фермове», складається з помідорів, огірків, різних видів капусти, перцю, баклажанів, гарбузів, кабачків, картоплі, цибулі та кавунів.

Планується, що  «Фермове» стане глобальною платформою для вирощування та реалізації фруктів та овочів для українського ринку, а також для експорту до країн Європейського Союзу.

На презентації проекту були присутні Тарас Вікторович Кутовий, Міністр аграрної політики і продовольства України, і Володимир Іванович Лапа, Голова Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів.

«Ми переконані, що підтримка подібних ініціатив з боку Міністерства аграрної політики і продовольства України та Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів може надихнути інші міжнародні компанії  на розвиток  співробітництва з українськими агропромисловими підприємствами, і сприятиме створенню додаткових можливостей для експорту української продукції», -- зазначив Володимир Іванович Лапа.

«Проект «Фермове» є важливою інвестицією не тільки у розвиток фермерства в Україні, а й у розвиток культури здорового харчування. METRO є надійним партнером для постачальників і гарантом якості для своїх клієнтів», -- коментує Адріан Арічу, комерційний директор «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Завдяки співпраці з «Сингента Україна» та найкращими українськими фермерськими господарствами, ми створюємо додаткові конкурентні переваги для себе і наших партнерів,  і пропонуємо найкращий вибір українських овочів нашим покупцям», - додає Олена Вдовиченко, Керівник управління товарів короткого терміну зберігання «МЕТРО Кеш енд Кері Україна».

«Постачальники овочів концентруються на врожайності, скороченні витрат, імунітеті рослин до захворювань, а для торговельних компаній важливий зовнішній вигляд продукту, стабільність поставок і довший термін зберігання товару», -- зазначає Наталія Допіра, Керівник відділу продажів насіння овочевих культур ТОВ «Сингента Україна». «Наша компанія бере участь у проекті «Фермове» з метою розвитку ринку свіжих овочів в Україні, а також підвищення ефективності та прибутковості роботи фермерських господарств», підсумовує вона.

На сьогоднішній день в торговельних центрах METRO вже представлені овочі ТМ «Фермове»: кабачки, морква, буряк, перець  тощо. В залежності від фінансових результатів, у 2017 році проект «Фермове» може бути розширено, в тому числі він може охопити інші категорії продуктів харчування.

ТОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна»

Компанія «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» була заснована у 2003 році. Компанія представлена 26 торговельними центрами «METRO» у найбільших містах України. На сьогоднішній день компанія об’єднує близько 3700 співробітників. «МЕТРО Кеш енд Кері Україна» є найбільшим німецьким інвестором в Україні. Обсяг інвестицій компанії за період з 2003 по 2016 рік перевищує 550 млн. євро. Обсяг продажів компанії у 2014/2015 фінансовому році склав більше 425 млн. євро (вересень 2014 – жовтень 2015р.).

«МЕТРО Кеш енд Кері Україна» входить до складу METRO GROUP, однієї з провідних міжнародних торговельних компаній. У фінансовому році 2014/15 обсяг продажів компанії становив 59 мільярдів євро. Компанія представлена у більш ніж 2 000 міст у 29 країнах світу, та об’єднує більш ніж 220 000 співробітників. Досягнення METRO GROUP базуються на незалежній діяльності сильних брендів: METRO/MAKRO Cash and Carry, міжнародного лідера у оптовій торгівлі у форматі самообслуговування; Media Markt та Saturn, лідерів ринку роздрібних продажів побутової електроніки у Європі; та гіпермаркетів Real. www.metrogroup.de

ТОВ «Сингента Україна»

«Сингента» – провідна аграрна компанія, яка працює над підвищенням безпечності харчових продуктів, створюючи можливості кращого використання ресурсів мільйонів фермерських господарств. Компанія об’єднує понад 28 000 фахівців у 90 країнах задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини. Діяльність компанії спрямована на боротьбу зі зневодненням ґрунтів, підвищення біологічного різноманіття та розвиток сільських господарств.

До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук. Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. «Сингенту» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України. www.syngenta.com; www.goodgrowthplan.com

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку