Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Банк "Південний" повернув $14 мільйонів німецькому держбанку розвитку KfW

false

21 жовтня 2016 року банк «Південний» повністю погасив субординований борг на суму 14 млн доларів США і, таким чином, успішно реалізував проект співпраці з KfW, провідним німецьким банком розвитку, підписаний терміном на 7 років у рамках підтримки МСБ в Україні.

Підписання договору про залучення коштів на умовах субординованого боргу між банком «Південний» і KfW відбулося 20 жовтня 2009 року у центральному офісі банку в Одесі. Кредит був наданий в рамках програми розвитку банківського сектора в Україні німецького уряду і KfW.

«Ця програма дозволила нашому банку продовжити системну кредитну підтримку сегменту МСБ в період подолання Україною наслідків глобальної фінансової кризи 2008 року. Позаду сотні успішних кредитних проектів в рамках цієї програми, так і в рамках програми APEX Small and Medium Enterprises Lending Program, успішно реалізованих банком з 2008 по 2013 роки за кредитної підтримки KfW. За ці роки наш кредитний портфель в сегменті МСБ істотно зріс, і чимала заслуга в цьому належить KfW – поряд з фондуванням ми регулярно отримували технічну допомогу експертів у розвитку продуктів та навчання персоналу», - зазначила голова правління банку «Південний» Алла Ванецьянц.

Виконання своїх зобов'язань перед партнерами – головна умова бізнесу. Це правило працює для банку «Південний» навіть у найскладніші часи, зазначають у банку.

Довідка. Банк «Південний» розпочав свою діяльність у 1993 році. Сьогодні банк входить в топ-5 першої групи банків України, частка активів яких перевищує 0,5 % активів банківської системи. В даний час регіональна мережа банку складається з понад 120 відділень по всій Україні. У системі банку працює понад 2300 осіб. Основними акціонерами банку є: Юрій Родін, Марк Беккер, Алла Ванецьянц. Сайт банку: http://bank.com.ua

KfW – це один з провідних світових і найбільш досвідчених банків розвитку. Заснований в 1948 році як установа публічного права, 80% KfW належать німецькому федеральному уряду і решта 20% - німецьким федеральним суб'єктам (землям).

Банк розвитку KfW – це провідний німецький банк розвитку, що входить в групу KfW. За дорученням Федерального уряду KfW реалізує німецьке Фінансове співробітництво з країнами, які розвиваються. 600 співробітників в головному офісі та 370 фахівців у 68 місцевих офісах співпрацюють з партнерами по всьому світу. Головна мета KfW – подолати бідність, забезпечити безпеку, зберегти навколишнє середовище і клімат, а також забезпечити справедливу глобалізацію. KfW є також компетентним і стратегічним радником з питань розвитку.

На поточний момент KfW розмістив в Україні близько 700 мільйонів євро в основному в галузі енергоефективності, банківській сфері, соціальній та муніципальній інфраструктурі. Для отримання додаткової інформації: www.kfw.de

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку