Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

Нехай будуть безпечними канікули

20 жовтня  черкаські  школярі відвідали незвичайний  «Урок безпеки», де вони повторили найголовніші правила  - як зберегти  здоров’я та життя.  

На навчальне свято дітей запросили дорослі -  керівники черкаського ТРЦ DEPO't Center та його магазинів:  супермаркету «Фокстрот», дитячого розважального центру «Фентазі Таун», гіпермаркету «Делікат+» та магазину  дитячих товарів «Чудо Острів».

Час для цього свята був обраний невипадково: за декілька днів школярі йдуть на осінні канікули й ризик пригод та надзвичайних ситуацій  за їх участі збільшується в рази.  А невтішна статистика переконує у необхідності постійної профілактичної роботи серед дітей, адже  в Черкаській області в 2016 році виникло 1007 пожеж, 26 з яких сталися через необережність дітей.

- Головна мета сьогоднішнього заходу – це звернути увагу дітвори  на засоби безпеки. Вони мають розуміти ту небезпеку, яка поруч, і знати, як діяти та до кого звертатися у разі виникнення загрози, - сказав речник начальника управління ДСНС України у Черкаській області Костянтин Проценко. -  Ми орієнтуємося на дітей, бо вони – наше майбутнє,  їх здоров’я та життя – безцінні.

Дорослі продумали Урок безпеки  у Черкасах до дрібниць! Чого вартий лише парад спеціальної аварійно-рятувальної техніки, що вилаштувалася перед ТРЦ DEPO't Center, та демонстрація роботи рятувальників, які на очах дітей спустилися зі стріхи ТРЦ з умовним потерпілим. Серйозною та вражаючою  була розмова із дорослими рятувальниками  та дітьми- героями, які допомогли  вижити  своєму ровеснику  у надзвичайній ситуації. Школярі Зоя Коваль та Денис Скінтей з Умані врятували хлопчика, який послизнувся та упав у воду.  Діти не розгубилися і тримали його, поки  не прийшла допомога.  А справжньому  рятувальнику на Уроці безпеки «Фокстрот» вручив техніку для дому! Начальник  піротехнічної групи, ліквідатор наслідків аварії на складах 

боєприпасів в Запорізькій та Харківській області, підполковник Володимир Кравець отримав подяку від мережі "Фокстрот" за службу людям та Україні.

Не обійшлося на Уроці й без розваг:  веселі ведучі – Лисичка та Рятувальник не мали відбою від бажаючих взяти участь у вікторинах та конкурсах на тему правил безпеки.  Кожен клас отримав у подарунок диски з мультфільмами «Фокс і Трот поспішають на допомогу», а кмітливі учасники конкурсів - розклади уроків за мотивами мультфільму. Крім того, цього дня магазин «Фокстрот», що працює у DEPO't,  цілий день демонстрував свій навчальний мультфільм на всіх телевізорах у торговому залі  та дарував кульки дітям.

«Ми з радістю підтримали ініціативу проведення «Уроків безпеки», започатковану Групою компаній «Фокстрот», оскільки це одна з форм взаємодії бізнесу з  місцевими органами влади, що є нашим зобов`язанням у рамках підписаного Меморандуму про співпрацю, - говорить співвласник черкаського ТРЦ DEPO't Center Світлана Трофімова, радник міського голови м.Черкаси на громадських засадах. – Але найголовніше – наше переконання, що  щастя та комфорт панують лише в сім’ях, де радіють і сміються здорові  діти. Зберегти їх здоров`я – завдання дорослих!»

Учасники Уроку безпеки  у Черкасах пішли зі свята багатими – на подарунки, емоції та нові знання. Яскраве навчальне свято - це відмінний спосіб в доступній ігровій формі навчити дітей правилам безпеки життєдіяльності, прищепити їм почуття відповідальності за власне та чуже життя  і попередити нещасні випадки.

Довідка: соціальний проект «Школа безпеки» ініційований Групою компаній «Фокстрот» під гаслом «Комфортно там, де безпечно!». Проект стартував у 2002 році з метою підтримки державної політики формування знань з  безпеки життя у шкільної молоді (партнерство у Всеукраїнських змаганнях КВК юних інспекторів руху і змагань юних рятувальників Всеукраїнського дитячого руху «Школа безпеки»). У 2008-2011 рр.. торгова мережа ТМ «Фокстрот. Техніка для дому»  ініціювала створення навчального  мультсеріалу «Фокс і Трот поспішають на допомогу» для щколярів молодшого шкільного віку. Кожна серія мультику розповідає про найбільш поширені життєві ситуації: користування дітей електроприладами, відпочинок і дитячі ігри на природі та біля водойм, поведінку в громадських місцях (супермаркет) та дії при виникненні пожежі. У 2012 році мультфільм «Фокс і Трот поспішають на допомогу!" схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах Науково-методичною комісією з основ здоров'я Науково-методичної ради МОНмолодьспорту (протокол № 3 від 11.10.2012). У Києві та регіонах (було проведено близько 50 дитячих  свят - «Уроків безпеки» по всій Україні). У березня 2013 року соціальний проект «Школа безпеки» був названий найбільш упізнаваним серед споживачів у ритейлі (за результатами опитування InMind), а в квітня 2013 року став переможцем 7-го Національного фестивалю соціальної реклами у своїй номінації.

Мультфільм знаходиться у вільному доступі в інтернеті.

http://www.youtube.com/watch?v=FgLhpT9p0u0 - Поведінка в супермаркеті,

http://www.youtube.com/watch?v=q5s3RTvYbWE - Побутова техніка та діти,

http://www.youtube.com/watch?v=xwzKBLyo4vw- Небезпечна вода,

http://www.youtube.com/watch?v=bRezik8LHtA&feature=channel&list=UL - Дії дитини при пожежі

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку