Субота,
21 жовтня 2017
Наші спільноти

На що звертати увагу при виборі хостингу

Перед вибором хостингу важливо звертати увагу на деякі нюанси, зокрема вартість послуги, тестовий період, тарифні плани, вигідні пропозиції (акції, бонуси) і захист. Всі фактори важливо враховувати так, як від цього залежить не тільки працездатність майбутнього сайту, але і його безпека.

Безкоштовний веб-хостинг

Хостинг на безкоштовній основі підходить для невеликих сайтів на базі HTML. Головною перевагою вважається наявність вже готової структури шаблону і набір додатків. Проте, такий вид послуги містить рекламу і не гарантує стабільність встановленого сайту. До того ж, для безкоштовного хостингу неможливо зареєструвати домен.

Дешевий хостинг

Підходить для невеликих сайтів з малою відвідуваністю. Присутня підтримка CMS, а також серверної панелі з базою даних. Однак, такий варіант не володіє високою потужністю хостинг-серверів, тому великий сайт поставити не вдасться.

Платний хостинг

Хостинг з великим функціоналом, який підійде для великих сайтів та інтернет-магазинів з безліч користувачів. Послуга відрізняється наявністю потужних серверів з можливістю установки додаткового програмного забезпечення.

Типи та різновиди послуг

У віртуальному просторі існує кілька варіантів веб-послуг, які призначені для розміщення сайтів. Можна виділити найбільш популярні типи хостингу:

Віртуальний (Shared) підтримка до 7 тис. людина

VPS/VDS віртуальний і виділений сервер

Фізичний (Dedicated) сервер з підтримкою 15 000 чоловік

Кожен тип хостингу відрізняється фізичними параметрами сервера, зокрема об'ємом жорсткого диска, оперативної пам'яттю і допустимим навантаженням на ЦП. На практиці, чим дорожче веб-послуга, тим більше доступних ресурсів отримує користувач.

Користувацькі навички

При виборі веб-хостінгу важливо орієнтуватися на рівень навичок програмування і управління сайтом. При відсутності умінь і досвіду роботи з веб-ресурсами надається спеціальний конструктор сайтів. У разі присутності базових, просунутих або професійних навичок клієнт може самостійно вибирати між персональним налаштуванням і готовим конструктором.

Характеристики тарифів

Існують певні кількісні параметри тарифів веб-хостингу. До основних характеристикам ставляться: вільний дисковий простір, кількість можливих вебсайтів, підтримка декількох mysql баз даних, поштових скриньок і доменних імен, а також сумарні обсяги трафіку.

Тестовий період

Тестовий період необхідний для ознайомлення користувача з усіма можливостями віртуальної послуги. Клієнт може оцінити роботу техпідтримки, зручності сервісу, швидкість, а також час безперервної роботи вебсайту.

false

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку