Неділя,
24 вересня 2017
Наші спільноти

Алла Мазур стала голосом екскурсій у Національному заповіднику "Софія Київська"

На минулому тижні, Алла Мазур записала  у студії спеціальну аудіоекскурсію Софійським Собором для всіх гостей.

На минулому тижні, Алла Мазур записала  у студії спеціальну аудіоекскурсію Софійським Собором для всіх гостей. Відтепер в стінах тисячолітньої святині голосом Алли ви почуєте історичні описи, вражаючі факти, зможете уявити, як жили наші предки та ввімкнути уяву – буде цікаво і пізнавально. 

Алла Мазур розповідає: «Нас було пограбовано! У нас крали історію - ми просто не знали, в яких масштабах. І крали не в образному значенні - а буквально: кістки вивозили. Всіх наших князів! Тому для мене особлива подія - взяти участь у цьому проекті.  Бо чим більше людей зараз цю історію повертають, чим більше наше військо небайдужих - тим більше шансів, що родовід наших київських князів наші діти знатимуть, як свій рідний».

На тематичних екскурсіях усіх охочих чекають відповіді на питання, дізнавшись які легше розуміти сучасність та вплинути на майбутнє. Для школярів та малечі розкажуть інформацію, яку не почуєш на уроках історії: що потайки писали на стінах Софії, без чого не обходилась валіза членів князівської сім’ї, коли ті вирушали у далекі мандрівки та багато іншого.

Видатну телеведучу стати голосом екскурсій у Національному заповіднику «Софія Київська» запросила головна музейниця Неллі Ковальська.

Тепер познайомитися зі світом Святої Софії стало ще простіше: потрібно лише просканувати за допомогою смартфона чи планшета QR-код на стенді біля входу в Собор. 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку