Дмитро Шварц Велика приватизація: чи вдасться ОПЗ, «Сумихімпром» і ЗАлК вирвати з рук Фірташа та Дерипаски
Перша половина 2018 року майже закінчилася, а обіцяним розпродажем великих активів і не пахне. Експерти не впевнені, чи вдасться забрати перлини української промисловості - ОПЗ і «Сумихімпром» із задушливих обіймів олігарха Дмитра Фірташа, і чи знайдеться покупець на ЗАлК, який буквально випалений після господарювання росіянина Олега Дерипаски.
12:43, 27 червня 2018
Велика приватизація: чи вдасться ОПЗ, «Сумихімпром» і ЗАлК вирвати з рук Фірташа та Дерипаски
Дмитро Шварц Віталій Трубаров: У мене, як у керівника, є телефони спецзв'язку. Але ці телефони мовчать, вони не дзвонять. Ми лише протираємо з них пил. Ніяких команд з приводу моїх дій я ні від кого не отримую
Виконуючий обов'язки голови Фонду державного майна України Віталій Трубаров в інтерв'ю УНІАН розповів, які у нього шанси не «вляпатся», а увійти в історію з хорошою репутацією, чому він досі не може похвалитися прикладами успішної приватизації і чи можуть компанії країни-агресора обійти законодавство і скупити привабливі українські об'єкти. (рос.)
08:00, 06 червня 2018
Віталій Трубаров: У мене, як у керівника, є телефони спецзв'язку. Але ці телефони мовчать, вони не дзвонять. Ми лише протираємо з них пил. Ніяких команд з приводу моїх дій я ні від кого не отримую
Дмитро Шварц Приватизація-2018: приперті до стінки
Привид масової приватизації бродить Україною. Влада погрожує влаштувати наймасштабніший за роки незалежності та показово-зразковий розпродаж активів, що залишилися в держвласності – привабливих і не дуже. Але шанси, що в черговий раз плани будуть зірвані, великі. Навіть незважаючи на прийнятий революційний закон про приватизацію і жорсткі вимоги одного з ключових кредиторів України – МВФ. Надто вже велика спокуса для влади зірвати куш по-тихому.
12:31, 27 квітня 2018
Приватизація-2018: приперті до стінки
Нана Чорна Коли акції Apple або Tesla стануть доступні українцям
За рішенням Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку акції іноземних компаній стали доступні для будь-якого українця. Але експерти вважають, що купити цінні папери Apple або Tesla можна буде тільки теоретично. Всьому виною – жорсткий контроль руху капіталу, який діє в нашій країні з лихих 90-х. (рос.)
14:37, 01 березня 2018
Коли акції Apple або Tesla стануть доступні українцям
Максим Шевченко Обвал світових фондових ринків: чи чекати нової кризи
Падіння світових фондових ринків не на жарт налякало інвесторів і економістів, адже його темпи в кінці минулого - на початку поточного тижня були порівняні з початком повномасштабної глобальної кризи. Основні фондові індекси США S&P 500 і DJI тільки в понеділок, 6 лютого, впали на 4,1% і 4,6%. Встигли злякатися і українці, адже болючий досвід 2008 року з його девальвацією і падінням економіки - свіжий спогад, не кажучи вже про період 2014-2016 років. УНІАН вирішив розібратися, чи загрожує світовій економіці криза, а Україні - його наслідки (рос.).
19:55, 08 лютого 2018
Обвал світових фондових ринків: чи чекати нової кризи
Нана Чорна Тимур Хромаєв: В Україні фондового ринку нема через те, що всі процеси на ньому "сірі"
Голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв в інтерв'ю УНІАН розповів, чому фондовий ринок України вже 26 років знаходиться у фантомному стані, які закони розроблені для виправлення ситуації і що вони обіцяють бізнесу, а також про перспективи розвитку ринку капіталу в Україні (рос.).
08:00, 11 вересня 2017
Тимур Хромаєв: В Україні фондового ринку нема через те, що всі процеси на ньому "сірі"
Віталій Чуйко Голова Фонду держмайна: про борг ОПЗ перед компанією Фірташа я говорив в Кабміні неодноразово. Мені відповідали - ти не лізь, це політика
Голова Фонду державного майна України Ігор Білоус в інтерв'ю УНІАН розповів про причини конфлікту з прем'єр-міністром, про переговори з Дмитром Фірташем щодо боргу Одеського припортового заводу, і про те, що буде з українськими держактивами, якщо не запустити найближчим часом масову приватизацію.
15:38, 14 лютого 2017
Голова Фонду держмайна: про борг ОПЗ перед компанією Фірташа я говорив в Кабміні неодноразово. Мені відповідали - ти не лізь, це політика
Віталій Чуйко Приватизаційний провал року. Чи готова країна зробити висновки
Велика приватизація в 2016 році знову провалилася. Причин кілька - слабкий інтерес зарубіжних інвесторів через безперервну агресію Росії та макроекономічна нестабільність. Однак і українські чиновники не «пнулися зі шкіри», щоб ефективно продати держвласність (рос.)
09:05, 09 січня 2017
Приватизаційний провал року. Чи готова країна зробити висновки
Третя спроба продати ОПЗ: знову незадовільно
Третя за останні сім років спроба української влади продати Одеський припортовий завод завершилася провалом. Потенційні інвестори проігнорували оголошений Фондом держмайна на 14 грудня аукціон. Провину за чергове "незадовільно" розділять Фонд та уряд, які не змогли належним чином підготувати хімічний гігант до продажу.
18:46, 07 грудня 2016
Третя спроба продати ОПЗ: знову незадовільно
Максим Шевченко Трамп біля керма: що чекає світову економіку
Виснажлива президентська кампанія в США завершилася несподіваним тріумфом республіканця Дональда Трампа - протекціоніста і антиглобаліста. Світові фінансові ринки занервували в очікуванні перших кроків непередбачуваного американського лідера (рос.)
14:15, 15 листопада 2016
Трамп біля керма: що чекає світову економіку
Глава Нацдепозитарію: Війна на сході України підвищує рівень ризику вкладення, але чим більше ризик, тим вище прибутковість
Глава Національного депозитарію Міндаугас Бакас розповів в інтерв'ю УНІАН, чим цікавий український фондовий ринок для іноземних інвесторів, як впливає війна на сході країни на настрої зарубіжних партнерів і яка роль депозитарної системи на ринку цінних паперів (рос.)
16:45, 02 листопада 2016
Глава Нацдепозитарію: Війна на сході України підвищує рівень ризику вкладення, але чим більше ризик, тим вище прибутковість
Віталій Чуйко Розпродаж держактивів: налітай, не скупися, купуй...
Кабмін Гройсмана оголосив плани щодо масштабного розпродажу  підприємств, що знаходяться в держвласності. Але для їх втілення, після дворічних невдач, уряду треба проявити неабияку кмітливість, щоб і якісно підготувати об'єкти до приватизації, і популістів в парламенті осадити (рос.)
17:50, 09 вересня 2016
Розпродаж держактивів: налітай, не скупися, купуй...
Віталій Чуйко Приватизація Одеського припортового заводу: знову двійка
Спроба продати Одеський припортовий завод в черговий раз провалилася через помилки організаторів приватизації. Покупці проігнорували аукціон зі стартовою ціною 13,2 млрд грн. Фонд держмайна планує нову спробу продати підприємство на осінь, обіцяючи знизити вартість на третину (рос.)
18:05, 20 липня 2016
Приватизація Одеського припортового заводу: знову двійка
Віталій Чуйко Хто претендує на українську перлину (рос.)
Влада, обіцяючи провести зразково-показову приватизацію перлини хімічної галузі України - Одеського припортового заводу, запевняє: підприємством цікавиться безліч зарубіжних корпорацій. Але про успіх приватизації можна буде говорити тільки після перших кроків господарювання нового власника.
15:55, 27 травня 2016
Хто претендує на українську перлину (рос.)
Віталій Чуйко Корпоративні бонди: як оживити мерця
Ринок корпоративних боргів України знаходиться на нульовій точці. Після активного розвитку в середині першого десятиліття ХХI століття пішли вісім років деградації. Чи є шанс відродити до життя цей інструмент, використовуючи бонди для залучення коштів на підтримку економічного зростання?
09:05, 12 травня 2016
Корпоративні бонди: як оживити мерця
Віталій Чуйко Українська приватизація: коли від слів перейдуть до справи
На Україну чекає хвиля розпродажу держвласності. Приватизаційний адреналін спонукає до дій топ-політиків і чиновників. Одні роблять все можливе для зриву приватизації, інші - намагаються чесно провести конкурси. Але будь-яка помилка або скандал можуть дорого обійтися державі - інвестори надовго втратять довіру до України.
19:40, 21 березня 2016
Українська приватизація: коли від слів перейдуть до справи
Віталій Чуйко Глава Фонду держмайна: "Є люди, які мають інтерес на держпідприємствах, і таких багато"
Глава ФДМ України Ігор Білоус в інтерв'ю УНІАН розповів, що він робить, коли на нього тиснуть політики, чому далі не можна відкладати продаж Одеського припортового заводу і за яких умов він «грюкне дверима».
12:30, 08 лютого 2016
Глава Фонду держмайна: "Є люди, які мають інтерес на держпідприємствах, і таких багато"
Віталій Чуйко Фондовий ринок України: як оживити "мерця"
Фондовий ринок України, як і вся економіка країни, в 2015 році пережив гарний струс: капіталізація впала в рази, учасники шукають будь-які шляхи заробітку, а дві провідні біржі залишилися без ліцензій. Чи є драматичні події фундаментом для зростання, або це продовження смутного пошуку дна?
09:05, 12 січня 2016
Фондовий ринок України: як оживити "мерця"
Віталій Чуйко Щеплення реприватизацією
В Україні ось-ось стартує масштабна приватизація. Однак, щоб її результатом знову став пільговий розпродаж держактивів або "гуманітарна допомога" для обраних олігархів, спочатку варто було б дати правову оцінку "приватизації", проведеної за часів президентства Януковича (рос.).
19:31, 22 грудня 2015
Щеплення реприватизацією
Віталій Чуйко Приватизація по-новому: спроба номер два
Влада перенесла розпродаж ласових шматочків держвласності на 2016 рік. Але заморожений військовий конфлікт на Донбасі, складна ситуація в економіці, корупція у вищих ешелонах влади можуть вкотре не дати провести успішну приватизацію в Україні.
18:10, 04 листопада 2015
Приватизація по-новому: спроба номер два
завантаження...

Чи подобається Вам сайт?
Залиште свою думку

Погоджуюся
Ми використовуємо cookies