этот материал доступен на русском

Працівникам меткомбіната в Дніпрі пообіцяли, що підприємство продовжить роботу після банкротсва

13:23, 13 травня 2019
Різне
170 0
Ілюстрація REUTERS

Співвласник корпорації ІСД бізнесмен Сергій Тарута пообіцяв колективу Дніпровського металургійного комбінату, що підприємство продовжить свою роботу після проведення процедури банкрутства.

За словами Тарути, завод повністю забезпечено сировиною та ресурсами, але в той же час, є проблема зі сторони кредиторів.

«Вона преодолима, і тому моє завдання – дати впевненість колективу, що не треба слухати всякі плітки і чутки. Завод буде працювати, і я абсолютно впевнений, і зроблю все можливе, щоб комбінат більше ніколи не зупинявся", – заявив Тарута працівникам підприємства, повідомляє 5 канал.

За словами бізнесмена, проведення банкрутства не завадить виробничого процесу.

"Це не заважає тому, щоб завод стійко працював, приносив прибутки підприємству, тим, хто на ньому працює, а сам комбінат розвивався", – заявив Тарута.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що зупинка ДМК в 2017 році могла бути створена штучно. Згідно з інформацією журналістів, комбінат за вказівкою генерального директора "Індустріального союзу Донбасу" Олега Мкртчана отримав кошти від ліванського замовника Рафіка Дау, которогов пресі пов'язують з самим Мкртчаном родинні зв'язки, на виробництво продукції. Однак, як повідомляють ЗМІ, після їх отримання вони були виведені на кіпрський офшор, з-за чого завод залишився без обігових коштів, що й змусило зупинити виробництво, повідомляють у своєму матеріалі журналісти програми "Особливий погляд" на "5 каналі".

Також повідомляється, що після проведення схеми виведення грошей, її організатори намагаються повісити борги на ДМК.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter