Експерти розповіли, як змусити свій внутрішній голос замовчати про критику в сексі / фото pixabay.com

Багатьом людям цей внутрішній голос заважає займатися сексом. Вони починають думати про себе, про партнера, про те, як все жахливо, вважають, що роблять все неправильно.

Зрозуміло, секс перестає бути задоволенням, порушується зв'язок з партнером. Експерти Cosmo.ru розповіли, як можна впоратися із самокритикою у сексі.

1. Напиши всі погані думки

Запиши на аркуші всі негативні думки, які пов'язані з твоєю сексуальністю. Твоє тіло, вміння, партнер, сам секс — що завгодно. Викладай все від третьої особи: "Вона погано рухається в ліжку" — ніби це хтось сказав.

2. Не піддавайся впливу

Якщо тривожні думки виникають часто, до них звикаєш та вважаєш критичною думкою з боку. Наприклад, якщо при виконанні попереднього пункту ти дійшла до фрази "Хороші дівчатка не люблять секс", це цілком могла сказати твоя мама багато років тому. Багато думок формуються в минулому і мають вплив на сьогодення.

Читайте такожНазвано зручні пози для одночасного оргазму (18+)

3. Відповідай на його атаки

Спробуй поговорити сама із собою. На слова "Ти дивна" відповідай: "Я дивна, коли слухаю цю дурницю, а взагалі я прекрасна людина".

4. З'ясуй своє ставлення до сексу

Постарайся не спиратися на думку внутрішнього критика. Подумай, що тобі дійсно подобається в сексі. Згадай всі приємні моменти й що це означає — радіти.

5. Поговори з партнером

У хороших стосунках є місце і для таких історій. Поскаржся, як внутрішній голос заважає твоїй сексуальності. Розповідаючи йому про свої почуття, ти допомагаєш партнеру краще пізнати себе і зрозуміти, як і чому ти поводишся саме так. Надалі намагайся звертати увагу на свої відчуття, а не на те, що нашіптує тобі критик.

Раніше експерти зібрали п'ять потенційних секс-хітів цього року, які, найімовірніше, захлиснуть наше інтимне життя.