Сексологи розповіли, як швидко отримати задоволення від сексу / фото pixabay.com

Американські сексологи у своєму дослідженні під назвою "Правило 5-20" назвали умови, за яких жінка здатна відчувати оргазм (повинні бути всі з перерахованих).

Результати їхнього дослідження прокоментувала сексолог Ольга Василенко, передає "Здоров'я 24".

От умови для отримання оргазму, на думку американських сексологів:

1. Відсутність у жінки аноргазмії – нездатність відчувати оргазм.

2. Симпатія до партнера під час сексу. Ми часто турбуємося про свій зовнішній вигляд, фінансове благополуччя пари, і якщо в момент сексу тривога з різних приводів вища від симпатії до партнера, то оргазму не буде.

3. Жінка повинна бути налаштована на хороший секс та оргазм. Іноді сильне кохання та висока духовна близькість може заважати оргазму. Глибоко в підсвідомості жінки сидить думка "Мені з ним і без оргазму добре". І все, оргазму немає.

Читайте такожНазвано п'ять способів, як впоратися із самокритикою у сексі

4. Чоловік добре знає і відчуває свою жінку. Іноді вчасно сказана фраза або м'які погладжування спини працюють краще, ніж всі пози Камасутри.

5. Чоловік добре знає тіло і сексуальні уподобання своєї партнерки та користується цими знаннями. Тут головне слово "своєї", тому що всі жінки різні та немає єдиного підходу до всіх! Важливо знати, що дарує партнерці оргазм.

Наголошується, що при дотриманні цих п'яти правил для оргазму жінці достатньо 5 см статевого члена й 20 секунд сексу.

"А давайте інакше подивимося на дослідження. Більшість жінок за наявності умов та сексуальної напруги оргазм від мастурбації відчувають за час до 5 хвилин. Мало хто 20 хвилин пестить себе. Деяким достатньо і 10-15 секунд (оргазм стискаючи ноги). Так чому ця ж схема не працює з партнером?", - каже сексолог Ольга Василенко.

Раніше вчені з'ясували, що регулярний секс вранці зміцнює здоров'я, а також позитивно позначається на стосунках.