этот материал доступен на русском

Сексолог розповіла, що таке мультиоргазм і як його досягти

10:21, 11 квітня 2019
Стосунки
3060 0
За силою відчуттів вся серія оргазмів у такої жінки така ж, як один звичайний оргазм / фото pixabay.com

Мультиоргазм – не диво, а вроджена особливість організму, при якій жінка може для повної релаксації і зняття сексуального напруження відчути серію оргазмів.

За різними даними, мультиоргазми відчувають від 8% до 20% жінок. Багато хто думає, що це дуже класно, неповторно і характеризує жінку, як більш сексуальну, ненаситну, але це не так, розповіла "Здоров'ю 24" сексолог Ольга Василенко.

Читайте такожСексолог назвала три техніки, які зроблять незабутнім оргазм

Уявіть відрізок від точки А до точки Б. Цей відрізок ваш оргазм. Жінка без мультиоргазму пройде цей відрізок за один раз. А жінка, яка відчуває мультиоргазм, буде проходити цей відрізок шматочками. Між точкою А і Б у неї буде 2, 3, 5, 7 зупинок. Тобто за силою відчуттів вся серія оргазмів у такої жінки така ж, як один звичайний оргазм.

Чому не варто заздрити жінкам з мультиоргазмом? Та тому що іноді це нестерпно. Не кожен чоловік може це зрозуміти, не кожного чоловіка "вистачає" на таку жінку. На початку стосунків ця особливість сприймається із захопленням, а після може викликати зайву напругу і навіть сварки. Чоловік вже еякулював, а жінці треба ще і ще.

"Не плутайте можливість відчувати кілька оргазмів з мультиоргазмічністю. Наприклад, при накопиченій напрузі, в овуляцію або в пікові періоди ваших відчуттів, залежно від статевої конституції, віку і багато чого ще, жінка може відчувати більше одного оргазму за добу і навіть за годину", - каже сексолог.

Раніше сексолог Ольга Василенко розповіла, які існують види жіночих оргазмів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter