этот материал доступен на русском

Чи шкідливий перерваний статевий акт: лікар дала відповідь

10:02, 19 квітня 2019
Стосунки
1891 0
Перерваний статевий акт не шкодить здоров'ю, каже експерт / фото pixabay.com

Існують міфи, що перерваний статевий акт (ПСА) призводить до простатиту, імпотенції, передчасної еякуляції, погіршує сперму. Але це не так.

Сучасний світ відповів на всі питання щодо ПСА ще в 1970 році, коли уролог Марі Кальдероне з Америки висунула теорію шкідливості ПСА для простати. Однак, Марі була чесним дослідником і не стала шахраювати, а чесно зізналася, що наукових даних на підтримку її теорії отримано не було, розповіла "Здоров'я 24" уролог Дар'я Чернишова.

Читайте такожНазвано ідеальний розмір статевого члена для хорошого сексу

Великий огляд безпеки ПСА був опублікований в 1995 році, де чітко визначено відсутність шкоди ПСА для психічного і фізичного здоров'я чоловіка.

Більше ніяких наукових даних немає. Нікому не вдалося довести, що еякуляція не в жінку – шкідлива, що "затримка еякуляції" призводить до простатиту, а "відкладання оргазму" – до імпотенції.

Не було з'ясовано жодного показника щодо ризику для розвитку якогось захворювання від ПСА. З урахуванням того, що близько 30% населення Землі так чи інакше вдається до цього способу, зробити вибірку та простежити розвиток захворювань у цих людей не важко, проте нікому не удалося визначити зв'язок ПСА з розвитком якого-небудь конкретного захворювання.

Раніше британський сайт онлайн-знайомств запитав користувачів, які моменти в сексі викликають у них почуття незручності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс