этот материал доступен на русском

Сексолог розповіла, скільки триває жіночий оргазм

11:40, 23 травня 2019
Стосунки
3677 0
Оргазми бувають дуже різними / фото erotic.zone

Оргазм – це абсолютно особливі відчуття, які люди іноді відчувають у стані сексуального збудження як самі, так і разом з партнером. Він настає після подолання певного порогу збудження і може тривати від декількох секунд до декількох хвилин або навіть довше.

Сексолог Світлана Грабова зазначила, що жінкам часто здається, що оргазм починається у геніталіях або діафрагмі таза. Незважаючи на це, немає причин заперечувати можливість його виникнення  в інших частинах тіла, пише "Здоров'я 24".

За її словами, оргазми бувають дуже різними: від коротких до довгих, від яскраво виражених до майже невловимих.

Деякі люди відчувають оргазм як одиничний сплеск захоплення, схожий на хвилю, яку супроводжують короткі судомні поштовхи. Інші відчувають оргазм, схожий на серію хвиль або спалахів світла, кольору, тепла та енергії. Треті описують оргазм, як те, що повільно затоплює їхню свідомість.

Читайте такожНазвано вік, в якому українські підлітки починають займатися сексом

Сексолог зазначила, що після деяких оргазмів одні жінки можуть почуватися чудово, інші ж – викликати смуток чи розчарування. Одні оргазми можуть бути чисто фізичними, а інші фізичними й емоційними.

Одні впливають тільки на тіло, а інші душу. Одні оргазми більш яскраво виражені, а інші ледь вловимі.

Відчуття оргазму залежить від типу сексуальних дій: наприклад, кліторальні оргазми можуть відрізнятися від вагінальних. Оргазми після мастурбації найсильніші, але не завжди найбільш задовольняють.

За словами експерта, оргазми, які виникають з одним і тим же партнером, можуть бути абсолютно різними – від абсолютно захопливих до відверто розчаровують. Все залежить від конкретного дня і від того, вступають у суперечність ваші світи або повністю збігаються.

Сексолог навела дані дослідження, під час якого волонтери мастурбували в лабораторії. Їх просили вказати, коли оргазм почнеться й коли він закінчиться. При цьому жінки були приєднані до приладів.

У середньому жіночий оргазм триває близько 26 секунд, плюс-мінус 15 секунд.

Інша група дослідників зафіксувала середню тривалість оргазму у 36 секунд, плюс-мінус 24 секунди, з різницею в 8-10 секунд.

Жінки з першої групи припустили, що їхній оргазм тривав 13 секунд, тобто вдвічі менше, ніж було насправді. Це може бути пов'язано з великою активізацією в мозку під час оргазму, що заважає людині відчувати точно час.

Раніше група американських вчених з'ясувала, який розмір статевого члена зможе задовольнити жінку під час сексу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс