Коли йдеться про внесення різноманітності в сексуальне життя, багатьом спадає на думку відмова від улюблених поз на користь незвичайних, що потребують акробатичних та інших умінь.

Але це зовсім не обов'язково. Експерти Соѕмо розповіли, як можна поліпшити звичні позиції, змінюючи лише деякі деталі.

1. "Наїзниця"

Багато жінок люблять цю позу за можливість контролювати кут проникнення і швидкість. Щоб витягти з цього положення максимум, жінка повинна стати на коліна, податися вперед, а потім рухатися вперед-назад повільно і ніжно. Тоді вона не тільки отримає відмінну стимуляцію клітора без усяких зусиль, але і, можливо, відшукає таємничу точку G. Можна надіти партнеру на пеніс вібруюче кільце. Воно точно внесе різноманітність у ваші заняття!

2. "Догі-стайл"

Коли чоловік входить ззаду, у нього виходить проникнути глибоко. Крім того, він може дотягнутися до клітора. Для різноманітності жінка може покласти під живіт пару подушок і тримати ноги витягнутими, а не стояти на колінах.

Читайте такожРозмір пеніса, кількість партнерок й улюблена поза: цікаві інтимні факти про чоловіків

3. 69

Ця поза здається ідеальною зі всіх сторін, але і її можна вдосконалити: лягайте на бік і переплетіть ноги. Тепер ніхто не втомиться, так і сам процес стане трохи простішим. Ще один лайфхак — візьміть вібратор.

4. "Ложки"

Ще одна прекрасна поза, в якій можна дотягнутися до всіх цікавих місць партнера. Зав'яжіть очі собі і йому, відчуйте, як посилюється реакція інших органів почуттів.

5. "Місіонерка"

Не потрібно скидати її з рахунків, в ній теж багато приємного. Підкладіть подушку під сідниці жінки, щоб змінити кут проникнення. Партнерка може звести ноги разом, щоб посилити відчуття.