Ніколи не робіть висновків з першого сексу, якщо у вас є потяг один до одного / фото pixabay.com

Новий партнер і перший секс з ним – це завжди хвилююче. У цей момент настає паніка, бо хочеться, щоб цей секс був ідеальним. Виникає безліч питань: що одягти, як краще поводитися, а чого робити не варто, й тому подібне.

Сексолог Ольга Василенко розповіла "Здоров'ю 24", що потрібно уточнити/обговорити, щоб перший секс з новим партнером став вдалим.

1. Ви не зобов'язані довіряти малознайомій людині на 100%. У вас є повне право попросити довідку і наполягти на сексі з презервативом. Це ваше здоров'я, й недбалість неприпустима.

Читайте такожНазвано два головні правила для відмінного сексу

2. Секс не повинен бути одразу ж приголомшливим. Це нормально. Ви звикаєте один до одного, вивчаєте тіла один одного, уподобання, цікавитеся попереднім досвідом. Адже саме наш досвід визначає нашу сексуальну поведінку, а досвід у всіх різний. Тому ніколи не робіть висновки за першим сексом, якщо у вас є потяг один до одного.

3. Не покладайтеся на вигадані шаблони в дусі "всі чоловіки люблять мінет". Шукайте шлях до нового партнера й запитуйте в нього, що він любить і як.⠀

4. Чи варто до сексу обговорити вподобання й погляди? Все залежить від вас і вашого партнера. Якщо комфортно це обговорити до близькості, то звичайно варто! Так ви зможете заздалегідь спрогнозувати результат.

Раніше вчені з Данії шляхом опитування дізналися оптимальну тривалість занять коханням - 24 хвилини і 12 секунд.