Секс знижує рівень «гормону стресу» кортизолу, який як раз буває досить високим вранці / фото pixabay.com

Якщо вірити експерту з гормонів Алісі Вітті, то найкращий час, щоб зайнятися сексом, не ніжний вечір і не ранок, а три години пополудні

Хоча чоловіки демонструють найкращу фізичну форму вранці через тестостероновий підйом, естрогенового вони досягають піку в полудень. Виплеск цього гормону робить їх більш емоційними й ніжними, повідомляє Cosmo.

"Це може здатися нелогічним, враховуючи, що сплеск тестостерону припадає на ранок у чоловіків, але комбінація високого тестостерону та естрогену робить чоловіків більш уважними в сексі", — пише Вітті у своїй книзі WomanCode. В одностатевих парах, зрозуміло, будуть інші нюанси.

Якщо ви з якихось причин не можете відпроситися у боса на швидкий секс в обід, спробуйте зайнятися ним вранці. Дослідження Forza Supplements показало, що найкращий час для сексу — близько 7:30.

Читайте такожЗалежність від сексу: експерт розповів, чому та в кого виникає

Ранковий секс знижує тиск, зменшує рівень стресу, обіцяє приємний день і допомагає прокинутися. Крім того, у чоловіків у цей час найвищий рівень тестостерону і, відповідно, сексуальний апетит.

Плюси ранкового сексу:

- він бадьорить;

- він мотивує лягти спати раніше напередодні;

- починати ранок із сексу набагато здоровіше і правильніше, ніж стрічки соціальних мереж;

- секс знижує рівень «гормону стресу» кортизолу, який буває досить високим вранці;

- через високий рівень тестостерону ерекція у чоловіків «міцніша», і він здатний протриматися довше.

Мінуси ранкового сексу:

- багатьом не подобається, що ранковий секс передбачає певний рівень«природності»: запах поту, запах з рота. Хоча для цього завжди є душ;

- ризик запізнитися на роботу дуже високий.

Вечірній секс

Що може зрівнятися зі старим добрим сексом перед сном? Який крім фізичного задоволення допомагає вам зміцнювати зв'язок і вибудовувати довіру. Ніч — крихкий час, і часто ми витрачаємо півгодини перед сном, щоб поділитися з партнером неприємностями, які сталися з нами за день: поскаржитися, виплакатися.

Це нормальна природна потреба, біда в тому, що песимістичні історії можуть залишити неприємний післясмак — і спати доведеться на "неспокійну голову".

А секс видасть вам заспокійливий набір гормонів, які потішать і присплять.

Раніше експерт з менопаузи та гормональних змін Шахзаді Харпер назвала найкраще місце для сексу в будинку. І це не спальня.