Кільце на пеніс — прекрасна секс-іграшка. Вона надівається на основу члена (деякі моделі захоплюють й мошонку), підсилює ерекцію, допомагає йому протриматися довше й отримати більш яскравий оргазм.

Якщо кільце ще й вібрує, жінці теж приємно. Експерти Cosmo розповіли, які пози найкраще підходять для ігор з цим секс-гаджетом.

1. "Догі-стайл"

Початківцям варто придбати силіконове кільце, яке можна швидко зняти. Вам відмінно підійде поза "догі-стайл": партнер контролює процес й оперативно реагує на ситуацію. Для більш тісного контакту зведи ноги разом.

2. "Перстень кохання"

Сядь на край кухонного столу або стільниці: так ти зможеш спостерігати дію кільця поблизу. До того ж, у тебе вільні руки для додаткових ласк.

Читайте такожНазвано сім правил, як стати ідеальним коханцем

3. "Наїзниця"

Найкращий варіант для цієї пози — кільце з вібрувальним механізмом. Ти повністю контролюєш процес й отримуєш додаткове задоволення.

4. "Зроби сама"

Ігри з кільцем можуть обійтися і без сексу з проникненням! Під час оральних ласк воно теж стане у пригоді. Можна почати з того, що ти сама одягнеш його на пеніс партнера.

5. "Місіонерка"

У цій позі зручно використовувати просунутий варіант кільця, яке вміє вібрувати й обхоплює ще і мошонку. Ти дізнаєшся багато нового про цю "нудну" позу.