этот материал доступен на русском

Експерти порадили, як повернути секс у ваше життя: п'ять кроків

16:05, 17 липня 2019
Стосунки
2723 0
Для вирішення проблеми можна поспілкуватися із сексологом / фото pixabay

Це трапляється нерідко: на початку стосунків пара займається сексом часто, але з часом з'являються діти, нові зобов'язання — й інтимне життя відходить на задній план.

Експерти Cosmo розповіли, як це виправити за допомогою п'яти простих кроків.

1. Поговоріть про це

Мабуть, це найскладніший крок, особливо якщо ви уникали цієї розмови місяці й навіть роки. Але настає момент, коли слона в кімнаті вже не можна не помічати. Можна почати діалог у письмовому вигляді.

2. Знайдіть реальну проблему

Так, відсутність сексу — це вже проблема, але справжні причини зазвичай криються глибше. Невирішені питання про дітей або гроші підживлюють емоційні розбіжності між партнерами. Якщо ж справа саме в сексі, то проблема часто полягає в страху чоловіка, що він не зможе себе проявити, а жінки — що залишиться сексуально незадоволеною.

Читайте такожСексолог пояснила, як отримати одночасний оргазм з партнером

3. Важливий фізичний контакт

Нерідко він зникає разом із сексом, і з часом вам стає неприємно навіть думати про це. Один починає боятися відмови, інший шукає причини, щоб не обійматися. Поставте собі мету: наприклад, п'ять обіймів на день або перегляд фільму на дивані, тримаючись за руки.

4. Не поспішайте

Якщо попередні дії стали даватися легко, не переходьте різко до сексу, це може повернути ситуацію на початковий етап. Не завищуйте очікувань й дійте поступово, тоді все вийде.

5. Зверніться до фахівця

Якщо ви обоє були налаштовані правильно, але все одно щось пішло не так, найкращий вихід — спілкування із сексологом. Він допоможе розібратися в істинних причинах і переналаштувати ваші стосунки на інтимний лад.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс