этот материал доступен на русском

Сексолог розповіла про правильний оргазм та як його досягти

15:09, 23 липня 2019
Стосунки
2412 0
Щоб допомогти партнерові дати вам задоволення, ви повинні самі себе знати / фото pixabay

Щоб отримати оргазм, багатьом жінкам потрібно певний збіг умов та обставин. Це може бути секс з постійним партнером, або ж, навпаки, тільки з новим, або тільки від мастурбації.

У будь-якому випадку потрібно зрозуміти – це не добре й не погано. А просто показник того, що вам потрібно, щоб відкритися насолоді, розповіла "Здоров'я 24" сексолог Марина Абрамова.

1. Оргазм тільки з постійним партнером. Це означає, що вам потрібно довіряти партнеру, почуватися в безпеці. Адже в момент оргазму ви настільки відкриті й вразливі, що тільки зі своїм чоловіком можете дозволити собі розслабитися.

2. Оргазм при правильних рухах партнера. Правильних особисто для вас. Це може бути випадок з постійним партнером, коли ви вивчили нюанси й особливості один одного.

Читайте такожСексолог пояснила, як отримати одночасний оргазм з партнером

Однак якщо ви ще не вийшли на рівень, коли він знає ваші "кнопочки" – підкажіть йому самі. Словами чи рухами. Щоб допомогти партнерові дати вам задоволення, ви повинні самі себе знати. І не ухилятися від цих знань.

3. Оргазм при сильному збудженні. Наприклад, з новим партнером, або ж після довгої розлуки. Це говорить про те, що рутинний секс – не ваша історія. Вам потрібно якомога більше нових емоцій, щоб отримати бажану розрядку.

Тут допоможуть сексуальні іграшки, рольові ігри, спільні перегляди еротичних фільмів та багато іншого. Не перекладайте всю відповідальність за розмаїтість на партнера. Запитайте в себе – для кого це важливо.

4. Оргазм під час мастурбації. Так, ми знаємо, як це зробити правильно. Як прискоритися, як сповільнитися, які рухи підігріють, а які доведуть до оргазму.

Спробуйте попестити себе так, щоб партнер дивився на вас – це додасть яскравості відчуттів для вас обох. І покажіть йому, як вам подобається – з практикою він зможе дарувати вам чудові відчуття.

Немає правильного або неправильного оргазму. Адже оргазм – це зняття сексуального напруження, і пік насолоди від близькості з партнером й процесу інтимного спілкування. Отримуйте його таким способом, яким подобається.

Раніше лікарі пояснили, в якому віці потрібно починати сексуальне життя.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс