этот материал доступен на русском

Сексолог розповіла, що дратує чоловіків у ліжку

15:04, 21 серпня 2019
Стосунки
2428 0
Чоловіків дратує, коли дівчина імітує оргазм / фото pixabay

Чоловіків важко здивувати, особливо в ліжку, вони, як правило, більш відкриті до нового. Правда, якщо ви почнете експериментувати через 10 років шлюбу (до цього не проявляючи жодних ініціатив), чоловіка це може насторожити.

Сексолог, психолог Катерина Федорова перерахувала жіночі витівки, які можуть дратувати чоловіків. Про це повідомляє "Здоров'я 24".

1. Мовчання

Чоловікові важко зрозуміти, чи отримуєте ви з ним задоволення, чи просто терпите. Тому розповідайте партнеру, що приносить вам задоволення.

2. Занадто гучні крики

Театральність і щирість не завжди одне й те ж.

3. Розмови про повсякденні речі

Це і скарги на ніготь, який випадково зламався; на волосся, яке чомусь почало сіктися під час занять сексом й треба терміново з'ясувати, чому.

Чоловіків дратують скарги на маленькі груди, на товсті боки; на сукні, які вам не пасують – на все, що ніяк не стосується того, чим ви вдвох займаєтеся.

Читайте такожРідкісне захворювання позбавило дівчину сексу

4. Згадка про колишніх

Не говоріть з чоловіками про колишніх, особливо в ліжку. І не варто їх порівнювати, такі розмови позитивом не закінчаться.

5. Сильні подряпини й засоси

Чоловіків дратують сильні подряпини й засоси. Можливо, в кіно це виглядає дуже ефектно, та в реальному житті не всі оцінять такі старання.

6. Занадто багато питань

Не варто постійно запитувати: "А так зручно? Або ось так? А тут почухати? Або погладити? А ти вже закінчив?". Все те ж саме можна робити мовчки.

7. Зосередження на одній ерогенній зоні

У чоловіка не одна ерогенна зона, тому не варто зосереджуватися на ній. Сексолог натомість радить шукати інші точки.

8. Вимкнене світло

Якщо чоловік хоче бачити жінку, то нехай горить світло. І не варто намагатися приховати, все, що він побачить, йому вже заздалегідь подобається.

9. Імітація оргазму

Чоловіків дратує, коли дівчина імітує оргазм. Але коли оргазму немає, теж дратує.

Тому радить сексолог уникати цих помилок і більше спілкуватися з чоловіком перед сексом, щоб знати, що йому подобається, а що – ні.

Раніше експерти назвали топ-5 речей в ліжку, про які таємно мріють жінки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс