этот материал доступен на русском

Експерт склала топ-10 правил сексу

13:22, 16 вересня 2019
Стосунки
3175 0
Секс повинен бути тільки за взаємною згодою / фото pixabay

1. "Ні" означає "ні". Згода на секс виражається словами "Так, я хочу з тобою сексу", "Займемося сексом". Ні червона помада, ні коротка спідниця, ні флірт не є запрошенням до сексу.

2. Обов'язково встановлюй сексуальні межі. Якщо не готовий/не готова йти далі, ніж обійми або петинг, обов'язково повідом про це.

3. Не погоджуйся на секс без презерватива! Це найбільш безпечний і доступний вид контрацепції для підлітків і молоді.

4. Пам'ятай, ти можеш відмовитися від сексу на будь-якому етапі сексуальної взаємодії. Навіть в останній момент можна передумати і зупинити партнера/партнерку. І вони можуть зробити те ж саме. Це нормально.

Читайте такожЧому ви відлякує чоловіків: п'ять негативних якостей

5. Ніколи не погоджуйся на секс під дією алкоголю, наркотиків, на "слабо" і не займайся сексом з людиною, яка перебуває під дією яких-небудь речовин. Це може призвести до неприємних наслідків.

6. Якщо ти не впевнений/не впевнена, що партнерка/партнер готові піти далі або пробувати щось нове – запитай дозволу. І можеш продовжувати в разі чіткої згоди, вираженої словами.

7. За зовнішнім виглядом не можна визначити, хвора людина чи ні. Він/вона можуть навіть не знати, що є переносниками небезпечних захворювань.

8. Кохання і вірність – не гарантія безпечних стосунків.

9. Якщо вважаєш, що ще не готовий/не готова до сексу – відклади це питання мінімум на півроку. Нормально починати займатися сексом і в 17, і в 25 – головне, фізіологічна, психологічна, інформаційна готовність.

10. Не орієнтуйся на порнографію – це вигадка, монтаж і значне перебільшення. Секс – це, насамперед, спілкування і близькість, а не статевий акт.

Раніше колишня в. о. голови МОЗ Уляна Супрун зруйнувала міфи про чоловічу проблему - втрату або погіршення ерекції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #секс