Іноді чоловік може бути занадто агресивним, він не прислухається до думки жінки /photo.99px.ru

Багатьом жінкам неймовірно подобається, коли чоловік не стримує емоцій ні у звичайному, ні в інтимному житті. Однак дуже часто це не ознаки пристрасної натури, а схильність до агресії.

Читайте такожСекс перед дзеркалом та догі-стайл: чоловіки розповіли, що їм подобається в ліжку (18+)

Експерти WomanHit назвали кілька рис, які дадуть вам зрозуміти, чи варто ризикувати й вступати в близькість з такою людиною.

1. Він не стримується у громадських місцях

Так, гучна лайка й обурення на людях іноді просто говорять про погане виховання, але також така поведінка — «дзвіночок» вам: він може точно також не стриматися і проявити агресію в сексі або зробити щось таке, що вам буде неприємно згадувати.

2. Він дуже наполегливий

Просто уявіть, що ви опинилися в одному ліжку, можливо, вирішили, що вам подобається, а що ні, чоловік вас начебто й почув, але будьте впевнені — він отримає те, чого хоче, незважаючи на ваші протести.

3. Незвичайні пристрасті

Якщо ви чуєте щось на кшталт: «Ми з колишньою робили те й те, їй не дуже подобалося, але я так люблю» і т. д., знайте, з вами він вчинить так само.

4. Оманлива пасивність

Ваш партнер не любить спілкуватися в компанії або ігнорує прохання друзів? Цілком імовірно, що він проігнорує і ваші стоп-слова або протести в ліжку, адже такий тип людей абсолютно байдужий до почуттів інших, нехай це не виражається у відверто агресивній поведінці.

Раніше експерти пояснили, чому оральний секс повинен бути захищеним.