Презервативи вважаються ефективним методом контрацепції / фото pixabay.com

Претензій до презервативів багато, і часто вони зводяться до того, що надягання захисту псує романтичний момент і знижує рівень збудження.

Тому експерти Cosmo поділилися порадами, як полюбити секс з презервативом.

Читайте такожНе відкладайте презерватив на пізніше: як можна завагітніти на початку статевого акту

1. Пам'ятайте, що це важливо

Презервативи — єдиний бар'єр від інфекцій: таблетки, кільця й уколи не рятують. Лікувати інфекції — довго й дорого (а папіломавірус, наприклад, може спровокувати рак), тож якщо він відмовляється надягати презерватив, нехай знає, що сексу не буде.

2. Зробіть його частиною сексуального життя

Презерватив не повинен бути бар'єром для сексуального життя. Найважливіше — підібрати правильну модель і розмір. Занадто великий або маленький презерватив здатний зіпсувати все задоволення, а правильно підібраний тільки посилить його.

3. Практикуйтеся

Це більше стосується чоловіків, хоча якщо надягати презерватив на пеніс будеш ти, практика теж згодиться. Тоді ви не будете втрачати дорогоцінні секунди під час сексу на те, щоб знайти правильне положення.

4. Оберіть момент

Презерватив потрібно надягати на повністю ерегований член до контакту з вульвою, анусом або обличчям. Так що після прелюдії — саме час. Якщо ви достатньо збуджені, ці кілька секунд ні на що не вплинуть.

5. Тримайте їх поблизу

Нехай презерватив лежить біля ліжка чи іншого місця, де ви вирішили зайнятися сексом. Довга подорож у ванну або кухню може зіпсувати настрій.

6. Тримайте зв'язок

Якщо ти в ці секунди нічим не зайнята, не потрібно хапатися за телефон. Ви обидва повинні бути готові до продовження банкету. Поговоріть один з одним, скажіть кілька лагідних слів, — стане у пригоді все!

Раніше вчені з Данії шляхом опитування дізналися оптимальну тривалість занять любов'ю - 24 хвилини й 12 секунд.