этот материал доступен на русском

Названо топ-5 поз для незабутнього орального сексу (фото 18+)

09:18, 11 грудня 2019
Стосунки
87009 0
Названі оригінальні пози для орального сексу / фото pixabay.com

Якщо ви стомилися приймати одну і ту ж позу, щоб зайнятися оральним сексом (неважливо, в якій ролі), експерти підготували невеликий гід світом оральних ласк.

Про це повідомляє Cosmo і наводить підбірку топ-5 поз для орального сексу.

1. Пікнік

false

Один з партнерів лежить на спині, розвівши ноги, а інший розташовується над ним. Але, якщо бути чесними, ця поза хороша. По‑перше, тим, що вона підходить для будь-якого гендеру, неважливо.

2. Богиня

false

Ця поза хороша для тих, хто поєднує у своєму характері елементи домінанта і сабмісива. Здається, що у підпорядкованій ролі перебуває той, хто розташовується між ніг, але одягни на другого партнера наручники — і розстановка сил поміняється (з наручниками взагалі багато чого змінюється, треба помітити). Спробуйте цю позу в різній обстановці: якщо ви займаєтеся цим на стільці, поставте його перед дзеркалом, в центрі кімнати або поблизу від вікна.

3. Замок

false

Ця поза схожа на першу позу "Пікнік" з тією відмінністю, що партнер, який приймає ласки, підтягує коліна до себе, злегка зігнувши їх. Активний партнер стає на коліна або сідає на п'яти (краще, якщо буде чотири точки опори), заводячи лікті під сідниці того, хто лежить на спині.

Приймає партнер злегка зводить коліна, щоб зловити голову партнера в замок. При цьому він може притримувати зап'ястя. Не забуваємо про межі, стоп-слова і стоп-жести.

4. Фейс-ситінг

false

На фейс-ситінг зазвичай роблять так: «фу, що за гидота!» або «о, а це може бути цікаво». Може, правда. Головне — підібрати потрібний кут.

5. Водопій

false

Розділити один з одним душ — прекрасна можливість спробувати анілінгус. Це якщо ви дуже бридливі, щоб спробувати римінг в ліжку, але досить цікаві, щоб не відмовлятися повністю від цієї задумки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter