этот материал доступен на русском

Шмагання, удушення та плювки: експерти пояснили, чому насильство в сексі стає буденним

14:38, 06 січня 2020
Стосунки
1511 0
Деякі партнери в сексі не можуть вчасно зупинитися / фото pixabay.com

Британські захисники прав жінок стурбовані тим, що прояви насильства під час сексу, що відбувається за обопільною згодою, перетворюється на буденне явище.

Як показали результати дослідження, проведеного для радіостанції Бі-бі-сі 5 Live, понад третина британських жінок до 40 років стикалася з тим, що під час сексу партнер несподівано і проти їхнього бажання шмагав їх, намагався задушити, затискав рот або плював на них.

Читайте такожНазвано 5 найкращих поз для сексу в гостях (18+)

Кожна п'ята жінка, яка зазнала на собі подібне, навіть якщо все відбувалося за обопільною згодою, сказала, що була засмучена або налякана.

На прохання Бі-бі-сі дослідницька компанія Savanta ComRes запитала у 2002 жінок у віці від 18 до 39 років, чи стикалися вони з випадками, коли їх били, намагалися душити, плювали або робили щось подібне під час звичайного сексу, і якщо так, чи було це для них небажаним.

Більше третини опитаних жінок (38%) сказали, що з ними це відбувалося проти їхнього бажання, принаймні, в деяких випадках. Близько двох третин повідомили, що з ними таке було, але вони нічого не мали проти (31%), або що з ними ніколи нічого подібного не траплялося, вони не знають, або вважають за краще не відповідати (31%).

ВВС

Організація "Центр жінок за справедливість" заявила Бі-бі-сі, що ця статистика говорить про те, що на молодих жінок чиниться все більше тиску з тим, щоб вони погоджувалися на акти насильства, на приниження і можливість опинитися в небезпеці. Експерти вважають, що це - результат того, що все більш екстремальні порнографічні сцени стають нормою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter