З часом у пари може падати лібідо / фото pixabay.com

Психолог-сексолог Павлова Тетяна розповіла УНІАН, що покращує якість сексуальних стосунків у парі.

За її словами, найважливіше - це взаєморозуміння у парі. Адже коли людина починає дратувати у дрібницях, ви втрачаєте до неї довіру та повагу, відповідно, сексуальна увага до неї згасає.

Читайте такожНазвано найпопулярніші секс-іграшки серед українців (відео)

"Не можна сказати, мовляв, ми прожили разом тридцять років і лібідо впало. Ні, лібідо впало, тому що замість експериментів ви робите одне й теж. Замість того, щоб розмовляти про секс, вирішили повторити сюжет з порно, який не приніс задоволення. Починаєте сваритися, втрачаєте взаємозв'язок", - наголосила експерт.

"Щоб у людей був гарний секс, вони повинні любити та відчувати один одного, має подобатися запах один одного. Так, ця людина може тебе періодично бісити (це нормально). Але спробуй уявити поруч із собою вранці в ліжку іншого. Якщо ловиш себе на думці: "У сенсі, хтось інший?", – все гаразд. Але я не кажу про залежні стосунки: "О, тільки ти – мій еталон", - підсумувала психолог-сексолог.

Повний текст інтерв'ю читайте за посиланням Тетяна Павлова: Незалежно від віку, хоча б двічі на тиждень займайтеся сексом. Це ваше здоров'я

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram