Що робити, якщо у твого хлопця занадто великий член / фото ua.depositphotos.com

Дослідження показало, що 2,6% жінок розірвали відносини з партнером через те, що його член був завеликий для них.

Це, звичайно, крайнощі, і розлучення, швидше за все, відбувається не через те, що у когось дуже великий член, а через те, що не налагоджена комунікація в парі. Або тому, що особисте задоволення чоловік оцінює вище, ніж задоволеність і комфорт партнерки, пише Cosmo.

От кілька порад, як знайти вихід із цієї пікантної ситуації.

Працюйте язиками

Не в сенсі орального сексу (ми про нього ще поговоримо), а в сенсі діалогів. Не мовчи! Якщо тобі боляче, тісно чи некомфортно, обов'язково скажи про це своєму коханцеві. Сенс сексу в тому, щоб двом або більше його учасникам було добре. Сам секс створений для того, щоб усім було добре. Якщо одному з учасників процесу щось не подобається, це привід зупинити процес.

Якщо ви практикуєте вагінальний секс, точно обговори, чого робити не потрібно: здійснювати різкі поштовхи, прискорюватися, насаджувати тебе, тримаючи за стегна, або намагатися увійти в анальний отвір... Нічого з того, що може викликати хворобливі відчуття.

Дуже важливо, щоб твій партнер прагнув до діалогу і дійсно хотів, щоб тобі було приємно. Якщо тобі здається, що він недостатньо серйозно сприймає твої слова, або ти боїшся, що він може втнути що-небудь несподіване, коли йому здасться, що ти «розігріта», краще не займатися з такою людиною сексом.

Швидкий і спонтанний секс, якщо у нього великий член, не ваша історія / фото pixabay.com

Довга прелюдія

Швидкий і спонтанний секс, якщо у нього великий член, не ваша історія. Пестіть один одного не менше 20-30 хвилин, перш ніж приступити до проникаючого сексу, якщо ви в ньому зацікавлені. До речі, перед самим сексом можна використовувати іграшки різного розміру: від стандартного до великого.

Це легко вписати в еротичний сценарій так, щоб заводило обох. Багато поцілунків, кунілінгус, масажне масло, некваплива м'яка музика...

Використовуйте додаткову змазку

Її часто використовують і пари, де немає проблем з розміром, але є, наприклад, труднощі з порушенням і природно. лубрикацією. Змазка полегшить ковзання, і ти зможеш уникнути ризику натертостей при вагінальному сексі. Віддавай перевагу змащенню на водній основі, яка не зашкодить ні презервативу, ні іграшці, якщо ви її використовуєте.

Найголовніше — не користуйтеся змазкою з анестезуючим ефектом.

Виберіть позу

Тут немає якихось рекомендацій, які підходять всім. Чисто фізіологічна порада: коли ти зсовуєш ноги, довжина проникнення зменшується, твоя піхва як би трохи виштовхує член. Деяким парам подобається поза наїзниці, тому що в ній жінка сама може контролювати глибину проникнення і, наприклад, сідати на одну тільки голівку члена.

Але тут є нюанс: один незручний рух стегнами — і ти можеш опинитися насадженою на його член на всю довжину. З точки зору стійкості — це не найвдаліше рішення.

Вибирайте пози, в яких жінка зможе сама перервати статевий акт. Догі-стайл може бути дуже глибокою, крім того, під час сексу в цій позиції чоловіки іноді притримують жінку за стегна, заважаючи їй самій приймати рішення щодо глибини і ритму.

Може підійти поза «ложечок» — вона досить м'яка, без поштовхів, а якщо ти зведеш ноги, він проникне в тебе зовсім неглибоко.

Читайте такожЕксперт розповіла, як за допомогою однієї секс-іграшки урізноманітнити інтимне життя (18+)

...і його теж змаж

Якщо тобі досить комфортно займатися з ним проникаючим сексом, але хочеться, щоб все відбувалося швидше, ти можеш використовувати спеціальні розігріваючі лубриканти, завдяки яким він кінчить швидше. Олена Галецька, автор Instagram-аккаунта «Секс навиворіт», рекомендує використовувати крем для поліпшення чоловічої ерекції.

А для орального сексу можна використовувати збудливий гель для губ.

Секс буває не тільки "член у піхву" / фото ua.depositphotos.com

Відмовтеся від проникаючого сексу

Так, ти чула: секс буває не тільки "член у піхву". Руки та язик дано нам невипадково. Загалом, якщо, що б ви не робили, задоволення не трапляється, це привід відмовитися від традиційного вагінального сексу.

По‑перше, щоб оргазм отримала ти, твій партнер може використовувати іграшки, язик і пальці.

По‑друге, щоб оргазму досяг він, ти можеш використовувати іграшки, язик і пальці.

Головне — не зациклюватися на одному вагінальному сексі, а шукати різноманітність.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram