Підігріти стосунки на відстані допоможуть грайливі повідомлення \ фото: ua.depositphotos.com

Якщо соціальне дистанціювання добралося і до вас, і ви опинилися далеко один від одного в різних куточках міста, країни або світу, то секстинг допоможе підтримати "вогонь" у відносинах.

Читайте такожСекс на самоізоляції: ідеї для безпечного інтиму під час пандемії

Ось кілька ідей для того щоб не дати партрену розслабитися, передає cosmo.

«Я сумую за твоїм губам на моїй шиї». Дай йому картинку, спогад. Нехай його схвилює ваш яскравий спільний досвід.

«У мене спина вигинається від однієї думки про нашу майбутню зустріч». Не соромся згадувати окремі частини тіла або твою реакцію на стимули. Можна написати «Чекаю не дочекаюсь нашої зустрічі», але це сумно і без фантазії, та й не те щоб дуже грайливо.

«Через пару тижнів ти мене зігрієш». Це ніжно, без іскри, але з обіцянкою і млістю. І що набагато важливіше - з приблизними датами.

«Якби ти чув звуки, з якими я...». Так, там в кінці є слово «мастурбує», але необов'язково ось так в лоб, можна і попустувати. Якщо твоєму партнеру подобається, коли ти не стримуєшся і влаштовуєш справжній концерт в ліжку (до речі, стогони і нас теж підбадьорюють), то можеш пообіцяти йому сольний виступ у майбутньому. Або навіть відправити голосове повідомлення.

«Коли ми знову зустрінемося, куди ти поцілуєш мене спочатку? А потім?» Багатообіцяючий грайливий настрій. Говоріть один з одним про першу зустріч після ізоляції - це допоможе трохи урізноманітнити очікування.

«А ти можеш мені залишити голосове? Я тут трохи бавлюся, а твій голос мені допоможе закінчити пошвидше». Прямо, як двері, досить відверто, зате шанси на те, що зараз зав'яжеться цікава переписка або обмін голосовими, дуже високі.

«А кого з актрис ти вважаєш найсексуальнішою? Прийшли її фотку». Заодно перевірите, чи співпадають у вас смаки. А ти у відповідь завжди можеш прислати фотографію симпатичного актора і запитати у свого партнера, вважав би він його привабливим, якщо був би дівчиною.

«От думаю, що замовити в секс-шопі, допоможеш з вибором?» Відмінний спосіб познайомити його зі своїми уподобаннями та дізнатися про його. Заодно потім зможете придумати, як ви ці іграшки будете застосовувати.

«Знаєш, мені приснився такий сон, ніби ми займаємося сексом...» Не забудь посмакувати подробиці і дуже докладно описати, що і як відбувалося в тебе уві сні.

«Дуже волога. Тренувалася сьогодні. Чи ні?..»