При виконанні цих правил анальний секс почне приносити задоволення \ фото: ua.depositphotos.com

Анальний секс - вже давно не заборонена тема. Про це продовжують розповідати, але до сих пір саме такий вид сексу оточений численними міфами і забобонами.

Читайте також"Коричневі аварії і тріщини": 10 заповідей анального сексу, які заборонено порушувати (18+)Видання cosmo.ru розібралося, про що важливо знати, якщо ви наважуєтеся спробувати щось нове в сексі.

Основні правила анального сексу

Навіть після декількох спроб зайнятися анальним сексом, багато дівчат вважають, що це - тортури, на які жінки йдуть тільки заради партнера. Про власне задоволення, розслаблення і тим більше оргазм мови бути не може. А від чоловіків часто можна почути, що жінки, які насолоджуються анальним сексом, існують. 

У чому ж секрет тих дівчат, які роблять "це" по-любові. Але не по-любові до чоловіка, а саме до анального сексу. 

Знаючи, як правильно розслабитися і налаштуватися на анальний секс, дівчина легко зможе отримувати від цього виду сексу задоволення, навіть якщо вона не отримує вагінальний секс. До того ж, яскравість і сила анального оргазму набагато більші, ніж вагінального і навіть кліторального оргазмів. Район ануса є однією з найсильніших ерогенних зон людини, оскільки в ній зосереджена досить велика кількість нервових закінчень. Відповідно, при правильній стимуляції дівчина може отримати набагато більше задоволення, ніж її партнер. Краще знати, як це зробити правильно.

Правильний підхід

Майже всі "керівництва" по сексу агітують нас "відключити голову" і віддаватися нестримному сексу. Тільки є один нюанс: анальний секс - єдиний, де голову включити потрібно. Точніше, в підготовці до нього.

Єдине і найголовніше правило підготовки до анального сексу говорить: він ніколи, ні за яких обставин не буває випадковим або спонтанним. У сенсі, до нього необхідно підготуватися, щоб уникнути помилок - неприємних відчуттів, психологічних бар'єрів, захворювань.

Навчися правильно розслаблятися

Наприклад, за кілька днів до анального сексу (так, його потрібно спланувати) насолоджуйся прийняттям теплої ванни, де ти зможеш самостійно стимулювати собі вхід в анус. До речі, використовуй анальну пробку. Тут вона послужить добру службу: введи її на деякий час при прийнятті ванни, щоб підготувати цю зону для більш відповідального проникнення.

Сексуальні ігри з коханим

Разом з коханим проведи кілька сексуальних сеансів, щоб розслабити себе і навчитися довіряти своєму партнеру. Під час традиційного сексу попроси коханого спочатку ніжно пестити твою попу і особливо анус, робити розслабляючий масаж, а пізніше, коли ти будеш готова, ввести в нього вказівний палець. Як тільки перестанеш відчувати дискомфорт, можна переходити до наступного етапу. І не забувайте про прелюдію. Попередні ласки є найбільш важливим етапом при занятті анальним сексом. Ідеально, якщо жінка отримає один або кілька оргазмів перед анальним проникненням, оскільки це викличе додатковий приплив крові до статевих органів і допоможе як слід розслабитися.

Харчуйся правильно

Здорове харчування - запорука вдалого анального сексу. Правило першого анального сексу таке: за кілька днів до дня Х налягай на білкову їжу - риба, м'ясо, птиця.

Техніка правильного проникнення

Проникнення треба здійснювати гвинтовими рухами. Нехай чоловік почне з одного пальця і додає інші, поки сфінктер не розтягнеться до розмірів головки члена, а коли буде всередині, хай рухається обережно. Незважаючи на те що при анальному проникненні ти можеш випробувати відчуття, схожі на помилковий позив до дефекації, будь спокійна — насправді цього не станеться.

Використовуйте презерватив і змазку

Ні, без цього ніяк. Навіть якщо здається, що презервативи створені для захисту від небажаної вагітності, а при анальному сексі ризику завагітніти немає, це не привід відмовлятися від контацептивів. При анальному сексі можуть утворитися мікротріщини, і будь-який вірус, що є у партнера, потрапить прямо в кровотік. До того ж, бактеріям, що живуть в ректумі, абсолютно нічого робити ні на члені партнера, ні в твоїй піхві, куди вони потраплять при наступному вагінальному контакті. Це прості правила гігієни анального сексу. 

Якщо боїшся, що буде боляче — застосовуй тільки спеціальні знеболюючі змазки для анального сексу. Вони знижують біль, а анестетики - чутливість. Якщо шкіра оніміє, ти можеш не відчути, що відбувається щось не те, і проморгати серйозні травми ануса.

Як часто можна займатися анальним сексом?

Займатися анальним сексом часто не можна. Оптимальний варіант - раз в десять днів. За цей час всі можливі ранки і пошкодження, про які ти можеш навіть не замислюватися, заживуть. Якщо частіше, то існує ймовірність проблем зі сфінктером - він постійно буде перебувати в розслабленому стані, що може привести до нетримання, геморою та інших неприємних наслідків. 

Новини, які можуть вас зацікавити: