Анальний секс / depositphotos.com

Анальний секс викликає у чоловіків паніку і огиду. Так як в сучасному світі прийнято вважати, що після стимулювання простати ви втратите свою мускулистість. Але це все стереотипи.

Вже давно доведено, що чоловікам куди приємніше займатися анальним сексом, ніж жінкам. Так як у вас є простата, яку називають точкою G. Вплив на неї робить оргазм набагато яскравішим і тривалішим. Тому ми зібрали для вас кілька правил, які ви повинні знати.

Ви не порно-актор

Не намагайтеся повторити те, що бачили в порнофільмах. Не потрібно намагатися одразу засунути собі страпон. Взагалі, стимулювати простату можна за допомогою пальців. Попросіть партнерку під час мінету засунути вам палець в попу. Повірте, ви отримаєте колосальне задоволення.

Наодинці зі страпоном

Читайте такожСекс-біль: фахівці з'ясували, чому дівчина може відчувати біль при проникненні

Перш ніж приступити до анального сексу в вашу сторону, спробуйте поекспериментувати наодинці з собою. Не потрібно просити про це одразу дівчину. Пам'ятайте, що порноактори займаються цим по кілька разів на тиждень, а ви в цій справі новачок. Дайте собі час звикнути.

Швидкість рухів

Не намагайтеся одразу розігнатися з нуля до сотні. Пробуйте все робити плавно і легко. Вам потрібен час, щоб звикнути до нових відчуттів. І тільки поступово можна починати розганятися.

Анілінгус

Так-так, це тільки здається огидним. А насправді, вам сподобається, коли партнерка буде облизувати не тільки ваші яєчка, але і анальний отвір. Це також певна стимуляція. Дівчата ж отримують задоволення від кунілінгусу. Ви не гірше.

Смазка

Обов'язково потрібно рясно змащувати попу смазкою. Уявіть аквапарк. Ви з'їжджаєте з гірки без води. Боляче, так? Так ось ваша попа - це та ж гірка. Тому не скупіться, і виливайте смазки якомога більше.

Пам'ятайте, що від анального сексу ви можете отримати оргазм і навіть більш яскравий, ніж від вагінального сексу. У цій справі головне довіритися партнеру і не поспішати. Тихіше їдеш - далі будеш.

Як повідомляв УНІАН, експерти розповіли, як часто потрібно займатися сексом для повного щастя.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram