Ця поза ідеальна для легкого і швидкого оргазму у дівчат / фото: ua.depositphotos.com

Американський сексолог Ава Каделл провела дослідження, в ході якого опитала сотні хлопців про їхні сексуальні переваги. Виявилось, що більшість опитаних зізналася, що обожнюють позу наїзниці з наступних причин: їм подобається, що дівчина бере ініціативу на себе, вони обожнюють спостерігати за видом, що відкривається в даній позиції і вони хочуть отримувати задоволення, не напружуючись.

Читайте такожБританські медики на час пандемії COVID-19 порадили займатись сексом через дірку в стіні

Ми не скаржимося - ця поза ідеальна для легкого і швидкого оргазму у дівчат. За словами сексолога Емі Левайн, саме вона дає можливість контролювати кут і глибину проникнення, встановлювати темп і варіювати його в процесі. Не будемо забувати про інші бонуси - стимуляції клітора і точки G, пише cosmo.com.ua.

Причина 1: Ти командуєш парадом

Ніщо не впливає на самооцінку хлопця так благотворно, як вміння доставити своїй партнерці задоволення в ліжку. "Тобі добре?" або «Ти кінчила?», весь час запитують вони.

«Коли ти зверху, хлопцеві не треба піклуватися про те, що ти зараз відчуваєш, оскільки вся відповідальність за результат лежить на тобі», - пояснює Емі.

Він же може просто розслабитися і отримувати задоволення, насолоджуючись при цьому прекрасним видом твоїх грудей.

«Коли дівчина пропонує зайнятися сексом в позі наїзниці, для чоловіка це є ознакою її величезного бажання - це вже само по собі збуджує», - додає філософ Дебі Хербенік.

Як зробити її ще приємнішою: мало того, що для хлопця ця позиція - справжній секс-подарунок, так і ти можеш експериментувати. Міняй кут, нахиляючись назад і вперед, сповільнюйся, дозволяючи пенісу входити і виходити сантиметр за сантиметром, притискайся до нього всім тілом, щоб стимулювати соски.

Причина 2: Краса невимовна

Якщо ти сидиш до нього обличчям, він милується підстрибуючими грудьми, повертаєшся спиною - не може відвести погляду від спокусливої попи - в будь-якому випадку його внутрішній візуал тріпоче від щастя.

«Чоловіки набагато більш орієнтовані на картинку, ніж ми, дівчата. Спокусливий зоровий образ є їхнім головним ключем до збудження», - говорить Левайн.

Як зробити їй ще приємніше: щоб видовище здивувало ще більше, вирівняти спину і більше прогнутися в попереку - талія стане тоншою, а груди - пишнішими. Не останню роль відіграє і твоя самооцінка в цей момент.

Чим впевненіше ти себе почуваєш, тим кращий секс. Дивлячись в його помутнілі від бажання очі, важко засумніватися в тому, що ти неймовірно хороша. В результаті кожен поцілунок, дотик або руху стають ще прекраснішими, приносять море задоволення. Можеш не знімати бюстгальтер, грати зі своїм волоссям і пестити пальцями соски.

Причина 3: Гарячі точки знаходяться в межах досяжності

У місіонерській позі і позі доггі стайл деякі з твоїх ерогенних зон виявляються поза грою, а поза наїзниці дозволяє задіяти їх всі без винятку.

Дотики, поцілунки, погладжування один одного під час сексу зводять відчуття на абсолютно новий, більш високий рівень, - каже Емі, - ти можеш ніжно покусувати його соски, цілувати, облизувати, злегка дряпати його груди і живіт, стискати внутрішню поверхню стегон».

Як зробити її ще приємнішою: поза наїзниці ідеальна для того, щоб направляти хлопця в потрібному напрямку. Візьми його долоні в свої і поклади туди, куди хочеш - на груди, попу або низ живота.

Причина 4: Гравітація в поміч

Коли він лежить або сидить на ліжку, а ти - на ньому, тиск твого тіла дозволяє йому просуватися всередині ще глибше. Це не тільки доставляє вам обом масу задоволення, але і позитивним чином позначається на його самооцінці.

«Чоловіки люблять входити глибоко, тому що автоматично починають відчувати себе більшими, могутнішими і крутішими - словом, як мачо», - пояснює Дебі.

Як зробити її ще приємнішою: є ще два бонуси в більш глибокому проникненні. По-перше, ти «тісно співпрацюєш» із зоною його яєчок, даруючи цій чутливій зоні додаткову стимуляцію. Щоб відчути це повною мірою, обертай стегнами по колу, звужуючи і збільшуючи радіус. По-друге, ваші лобкові кістки притиснуті одна до одної і чим глибше він проникає, тим більше стимулює клітор, а ти, в свою чергу, наближаєшся до фінішу. Намагайся рухатися вперед-назад, а не вгору-вниз, щоб посилити цей приємний ефект.

Причина 5: Він може протриматися довше

Коли під час сексу хлопець перебуває зверху, він може підібрати оптимальний темп і амплітуду рухів, яка дуже швидко приводить його до оргазму. Але чи знає він, що розтягування процесу тільки підсилює задоволення? Якщо зверху знаходишся ти, то саме ти і керуєш своїм і його оргазмом.

«Дівчатам найбільше подобаються «шліфувальні» руху, в той час, як хлопці вважають за краще входити і виходити, щоб кінчити швидше, - каже сексолог Майкл Бейдер, - Дотримуйся свого ритму і тоді він протримається в грі довше».

Як зробити її ще приємнішою: спробуй пікантні паузи. Попроси його вийти з тебе десь посередині статевого акту і помісти пеніс між своїх статевих губ. Він не буде проти такого перепочинку і до того ж зможе стимулювати твій клітор. Якщо відчуваєш, що він дуже близький до оргазму, роби паузу через кожні 5-10 поштовхів для глибокого і пристрасного поцілунку - це трохи стримає його запал.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram