Чому сняться еротичні сни / фото ua.depositphotos.com

Уві сні логіка природних подій замінюється на логіку нашої психіки, тому часом нам дуже важко до побачених сновидінь підібрати якийсь сенс.

Як розповів лікар-психотерапевт, сексолог Міжнародного інституту глибинної психології Едуард Лівінський, сон - це ще й можливість відтворити те, що ми б хотіли, щоб у нас відбулося, пише nashamama. Також це певний спосіб розрядження, дозволу чогось, про що ми думаємо під час неспання.

Читайте такожНазвана причина, чому в еротичних снах ми бачимо своїх колишніх

Експерт назвав кілька причин того, чому нам сняться еротичні сни:

  • Задоволення сексуальних потреб

Сексуальність людини як біологічна функція - це всього лише ще одна з функцій його організму. Така ж, як функція дихання, травлення. За природою жінка відчуває потребу займатися сексом, оскільки існує жорстко запрограмована генетична програма, згідно з якою жінка повинна народжувати дітей. Тому час від часу залежно від темпераменту жінки до органів, які виконують функцію дітонародження, направляється потік енергії і прилив крові. І якщо у жінки є які-небудь абсолютно нормальні сексуальні потреби, але вони з якої-небудь причини або не задовольняються, або не можуть бути задоволені, тоді зоною їхнього задоволення стають сновидіння.

  • Задоволення психічної потреби

У психоаналітиків є такий жарт: жінка хоче отримати від чоловіка фалос, а отримує пеніс. Фалос у цьому разі — символ управління над реальністю, а пеніс — всього лише орган, який подразнює стінку пологових шляхів. Сон може бути моделлю того, що ми хочемо отримати насправді, але оскільки сексуальна енергія найсильніша, то способом отримання задоволення психічної потреби буде сексуальний зв'язок. Наприклад, якщо зі своїм чоловіком жінка не отримує того, що вона хоче, їй може наснитися інший чоловік, який поводитиметься з нею саме так, як їй потрібно.

Якщо не вистачає ніжності у взаєминах, жінці може приснитися, що у неї еротичні взаємини з подругою, тому що від жінки можна отримати більше ніжності, ніж від чоловіка. Якщо жінці сниться, що вона чоловік і займається сексом, то це може означати, що у неї домінаційний тип психології.

Тому під час аналізу сновидінь однозначної відповіді бути не може. Потрібно розбирати кожну конкретну ситуацію, і часто одне сновидіння може нічого не прояснити.

Нагадаємо, раніше астрологи розказали, що означають сновидіння у вересні 2021 року. 

Вас також можуть зацікавити новини