Чому не варто говорити з жінкою про її оргазм після сексу / фото ua.depositphotos.com

Для чоловіків головне у сексі – фінал, тобто оргазм. Проте для жінок важливе зовсім інше.

Як виявили шведські науковці, лише 56% жінок досягають оргазму під час сексу. Експертка з питань психології сексу та заступник директора Центру сексуального здоров'я при Університеті штату Індіана Деббі Хербенік наголосила, що жінки оцінюють секс за інтенсивністю зв'язку, що встановився з партнером, а не за силою оргазму, пише Men's Health.

Ось чому нікому не слід питати у партнерки, чи вона досягла піку. Ви можете вважати це питання коректним, адже ви отримали насолоду та хочете, щоб вона теж відчула її. Але за словами експертів, так ви тільки зміщуєте фокус її уваги із загального відчуття від сексу на конкретний момент. По суті, ви питаєте, чи був ваш акт успішним чи ні. І якщо вона не досягла оргазму, ви підриваєте той самий зв'язок між вами.

Читайте такожВ Україні понад 60% жінок хоча б раз у житті імітували оргазм - опитування

Якщо й далі наголошувати на оргазмі, жінка почне симулювати його, щоб не образити вас. За даними американських науковців, 75 % жінок чинили так хоча б раз у житті, і багато хто зізнається, що причина була саме така.

"Її оргазм може бути ознакою гарного сексу для нього, оскільки говорить про те, що він зробив усе правильно, – пояснює Хербенік. – Тож вона може відчувати, що він чекає на це від неї".

Замість того, щоб турбуватися про фінал, зверніть увагу на ваш зв'язок під час акту. Будь-які деталі, включаючи темп, ритм, місця дотиків можуть підвищувати інтенсивність її збудження та створювати підвищене відчуття інтимності. Проведене опитування 1055 жінок показало, що майже кожна п'ята хоче стимуляції клітора в якийсь момент під час сексу.

І відводьте більше часу на прелюдії. Вона допомагає сильніше збуджувати жінку, а отже, секс буде насиченішим для вас обох, зазначає Хербенік. Після акту можна запитати, що їй сподобалося найбільше: оральні ласки чи якась поза? Може, вона хоче спробувати щось нове наступного разу. Можливо, вона давно думає про секс-іграшки. І не забудьте розповісти їй, що найбільше збуджувало вас. Головне – не питати, чи вона досягла оргазму.

Відкрите обговорення того, що вам найбільше подобається в ліжку, допомагає підтримувати свіжість та інтенсивність сексуального життя, стверджують спеціалісти. І в результаті може навіть статися так, що жінка частіше досягатиме оргазму. 

Нагадаємо, раніше сексолог назвала орган, який насправді відповідає за жіночий оргазм.

Вас також можуть зацікавити новини