Як продовжити курортний роман / фото pixabay.com

Курортний роман не завжди закінчується на позитивній ноті. Це, скоріше, швидкоплинне захоплення, яскравий спалах, незабутні емоції. Але що робити, якщо людина запала вам в душу?

УНІАН підготував для вас кілька дієвих порад.

Що ви шукаєте?

Читайте такожСекс в автомобілі: топ-6 хитрощів для максимального задоволення

Якщо на курорті ви познайомилися з людиною, яка вам дуже сподобалася і ви не проти почати з ним стосунки, то одразу поясніть йому, що ви шукаєте. Тоді ви зможете зрозуміти, готова людина на будь-які стосунки з вами чи ні. Так ви заощадите час і собі, і йому.

Правила флірту

В цьому випадку про це варто забути. У вас не так багато часу, тому всю відпустку фліртувати і випробовувати людину на міцність не варто. Пірнайте у вир з головою і отримуйте незабутні емоції.

Безпека понад усе

Багато людей соромляться купувати презервативи. Але ви то не з боязкого десятка, раз вже зважилися на таку пригоду. Пам'ятайте, що ваша безпека понад усе. Також це стосується не тільки сексу. Якщо ви зважилися піти з малознайомою людиною на побачення в іншій країні, не забудьте попередити про це своїх друзів.

Жити в реальності

Пам'ятайте, що пристрасть і бажання не дорівнюють кохання. А це означає, що не варто на березі моря зізнаватися людині в своїх почуттях, яких, ймовірно, ще навіть немає. Це просто ендорфіни. І не кажіть про весілля і дітей, а то злякаєте його і він втече як боягузливий хом'ячок.

Але якщо ви серйозно захопилися людиною і хочете продовження, тоді вам варто освоїти кілька правил. 

Контакт

Обміняйтесь номерами телефонів і по приїзду додому списуйтесь, телефонуйте і зустрічайтеся на каву. Тобто вам слід регулярно підтримувати контакт.

Моє життя

Поверніться до свого звичного способу життя. Відпустка закінчилася, а це означає, що справи не чекають. Не варто всю себе присвячувати людині, яка тільки прийшла у ваше життя. Пам'ятайте, що на першому місці повинні бути ви у себе.

"На край світу"

Якщо ваша симпатія обопільна і ви хочете закріпити вже наявні стосунки, то заплануйте нову відпустку. Рушайте туди удвох. Ви зможете ще краще пізнати один одного, піддатися новим почуттям і емоціям, а також зрозуміти, чи підходите ви один одному. 

Інші новини по темі:

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram