Топ-5 незвичайних поз для твого особистого задоволення / фото pixabay.com

Якщо у тебе немає партнера або він знаходиться далеко, це зовсім не привід позбавляти себе оргазму. Ігри з самою собою часом куди цікавіші парних розваг.

Читайте такожСекс-Біль: фахівці з'ясували, чому дівчина может відчуваті Біль при пронікненні

Крім того, це ще прекрасний спосіб відкрити нові межі своєї сексуальності, пише Cosmo.

5 поз для сольного оргазму

Водний баланс

Ця поза ідеально підходить для твого СПА-вечора. Запали свічки, прийми ванну, а потім відкрий кран і влаштуйся зручніше. Струмінь води повинен бути правильного натиску і температури. Тоді відчуття йтимуть по наростаючій. Якщо хочеш продовжити задоволення, спробуй чергувати холодну і гарячу воду. До речі, ще можеш скористатися перевіреною схемою - насадкою для душу.

Ілюстрація instagram @ lucymacaroni

Подвійне торкання

Ляж на спину. Одну руку заведи назад, другу - як в класичному варіанті зверху. Таким чином ти зможеш не тільки стимулювати клітор, а й пальцями проникати в піхву. У цій позі, до речі, оргазму досягнеш набагато швидше звичайного.

Ілюстрація instagram @ lucymacaroni

Допомога друзів

Для цього варіанту тобі знадобляться фалоімітатор і вібратор. Кожна секс-іграшка буде відповідати за свою зону. Радимо чергувати їх, а в кінці нехай обидва послужать твоєму задоволенню.

Ілюстрація instagram @ lucymacaroni

Руки вниз

Ця поза - дуже чуттєва. Ляж на живіт і опусти руку вниз. Кисть повинна вільно рухатися. У такому положенні тобі буде легко пальцями намацати потрібні зони. Ти зможеш одночасно і стимулювати клітор, і масажувати точку G.

Ілюстрація instagram @ lucymacaroni

Дзеркальні ігри

Це класичний варіант мастурбації. Просто перед дзеркалом. Обіцяємо, тобі сподобається спостерігати за собою. Все, що потрібно, це дзеркало. Влаштуйся зручніше, щоб добре все бачити, і отримуй задоволення.

Ілюстрація / instagram @ lucymacaroni

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram